tak przy okazji K. Barta jest czyjas wychowawczynia? 



bylismy pierwsza klasa, z ktora Krycha pojechala na wycieczke szkolna 

Trojan napisał(a):moją była Hawryło , i tylko raz z nią gdzieś pojechaliśmy.....do teatru w Szczecinie

i Dni Teatru 
Trojan napisał(a):dobrze że bioli uczyła mnie Szafrańska
nie wie ktos czy maja teraz jakas klase pod opieka?;)redlovebloodgirl napisał(a):Trojan napisał(a):dobrze że bioli uczyła mnie Szafrańska
dokladnie
moja wychowawczynia byla p. Grzymkowska...wiec p. Karolek H. z filmow teznie wie ktos czy maja teraz jakas klase pod opieka?;)


kamila napisał(a):Pani Helena E. moją wychowawczynia była, ostra, pożądna, wymagająca kobieta.. do matury dobrze przygotowała, baaaardzo dobrze wspominam lekcje języka polskiegoi Dni Teatru
w 3 klasie zmienilismy ja na Gauer, chyba najbardziej wyluzowana babka z polaka w calym koperniku...