Strona 1 z 6

PostNapisane: poniedziałek, 4 wrz 2006, 19:22
przez Geralt
tak przy okazji K. Barta jest czyjas wychowawczynia? :)

PostNapisane: wtorek, 5 wrz 2006, 14:19
przez kejti
Z tego co wiem K. Barta jest wychowawczynią klasy drugiej o profilu bio-chem.

PostNapisane: wtorek, 5 wrz 2006, 15:41
przez Jaga
była moją wychowawczynią przez 3 lata:)bylo jak bylo ale mature mam zdana na 5 z bioli:]

PostNapisane: wtorek, 5 wrz 2006, 17:26
przez Trojan
dobrze że bioli uczyła mnie Szafrańska :D

PostNapisane: wtorek, 5 wrz 2006, 17:38
przez Geralt
moja byla przez 4 lata :) bylismy pierwsza klasa, z ktora Krycha pojechala na wycieczke szkolna :)

PostNapisane: wtorek, 5 wrz 2006, 17:43
przez Trojan
moją była Hawryło , i tylko raz z nią gdzieś pojechaliśmy.....do teatru w Szczecinie :D

PostNapisane: wtorek, 5 wrz 2006, 18:21
przez Olcia
Trojan napisał(a):moją była Hawryło , i tylko raz z nią gdzieś pojechaliśmy.....do teatru w Szczecinie :D


a moją jest teraz :P
i właśnie organizujemy wycieczke nad jezioro :twisted:

PostNapisane: wtorek, 5 wrz 2006, 18:26
przez kamila
Pani Helena E. moją wychowawczynia była, ostra, pożądna, wymagająca kobieta.. do matury dobrze przygotowała, baaaardzo dobrze wspominam lekcje języka polskiego :) i Dni Teatru :oops:

PostNapisane: wtorek, 5 wrz 2006, 19:12
przez redlovebloodgirl
Trojan napisał(a):dobrze że bioli uczyła mnie Szafrańska :D

dokladnie :prosze:

moja wychowawczynia byla p. Grzymkowska...wiec p. Karolek H. z filmow tez :P nie wie ktos czy maja teraz jakas klase pod opieka?;)

PostNapisane: wtorek, 5 wrz 2006, 21:44
przez Trojan
redlovebloodgirl napisał(a):
Trojan napisał(a):dobrze że bioli uczyła mnie Szafrańska :D

dokladnie :prosze:

moja wychowawczynia byla p. Grzymkowska...wiec p. Karolek H. z filmow tez :P nie wie ktos czy maja teraz jakas klase pod opieka?;)


Hercman rządzi , w pewnym momencie nie wiedzieliśmy , kto prowadzi lekcje - on czy ona :D

PostNapisane: wtorek, 5 wrz 2006, 21:46
przez redlovebloodgirl
i te jego koszule rozchadzace sie na brzuchu :roll:
i ta pani (Wandzia?) na hustawce co byla wieksza od tej hustawki...

PostNapisane: wtorek, 5 wrz 2006, 21:48
przez Trojan
miał świetne swetry , i ta jego wymowa (normalny człowiek mówi "linka" on mówił "lynka") , no i ta łysina , Grzymka wiedziała co lubimy

PostNapisane: środa, 6 wrz 2006, 07:13
przez fern
Obie panie - Szafrańska i Grzymkowska, maja znowu klasy pod swoimi skrzydlami :)

PostNapisane: środa, 6 wrz 2006, 16:36
przez Geralt
kamila napisał(a):Pani Helena E. moją wychowawczynia była, ostra, pożądna, wymagająca kobieta.. do matury dobrze przygotowała, baaaardzo dobrze wspominam lekcje języka polskiego :) i Dni Teatru :oops:


Elert? nie lubilem... :) w 3 klasie zmienilismy ja na Gauer, chyba najbardziej wyluzowana babka z polaka w calym koperniku...