młodziaki w koprze

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Geralt » poniedziałek, 4 wrz 2006, 19:22

tak przy okazji K. Barta jest czyjas wychowawczynia? :)
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez kejti » wtorek, 5 wrz 2006, 14:19

Z tego co wiem K. Barta jest wychowawczynią klasy drugiej o profilu bio-chem.
kejti
Bywalec
 
Posty: 25
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 22:52
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Jaga » wtorek, 5 wrz 2006, 15:41

była moją wychowawczynią przez 3 lata:)bylo jak bylo ale mature mam zdana na 5 z bioli:]
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez Trojan » wtorek, 5 wrz 2006, 17:26

dobrze że bioli uczyła mnie Szafrańska :D
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Geralt » wtorek, 5 wrz 2006, 17:38

moja byla przez 4 lata :) bylismy pierwsza klasa, z ktora Krycha pojechala na wycieczke szkolna :)
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Trojan » wtorek, 5 wrz 2006, 17:43

moją była Hawryło , i tylko raz z nią gdzieś pojechaliśmy.....do teatru w Szczecinie :D
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Olcia » wtorek, 5 wrz 2006, 18:21

Trojan napisał(a):moją była Hawryło , i tylko raz z nią gdzieś pojechaliśmy.....do teatru w Szczecinie :D


a moją jest teraz :P
i właśnie organizujemy wycieczke nad jezioro :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kamila » wtorek, 5 wrz 2006, 18:26

Pani Helena E. moją wychowawczynia była, ostra, pożądna, wymagająca kobieta.. do matury dobrze przygotowała, baaaardzo dobrze wspominam lekcje języka polskiego :) i Dni Teatru :oops:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 5 wrz 2006, 19:12

Trojan napisał(a):dobrze że bioli uczyła mnie Szafrańska :D

dokladnie :prosze:

moja wychowawczynia byla p. Grzymkowska...wiec p. Karolek H. z filmow tez :P nie wie ktos czy maja teraz jakas klase pod opieka?;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Trojan » wtorek, 5 wrz 2006, 21:44

redlovebloodgirl napisał(a):
Trojan napisał(a):dobrze że bioli uczyła mnie Szafrańska :D

dokladnie :prosze:

moja wychowawczynia byla p. Grzymkowska...wiec p. Karolek H. z filmow tez :P nie wie ktos czy maja teraz jakas klase pod opieka?;)


Hercman rządzi , w pewnym momencie nie wiedzieliśmy , kto prowadzi lekcje - on czy ona :D
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 5 wrz 2006, 21:46

i te jego koszule rozchadzace sie na brzuchu :roll:
i ta pani (Wandzia?) na hustawce co byla wieksza od tej hustawki...
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Trojan » wtorek, 5 wrz 2006, 21:48

miał świetne swetry , i ta jego wymowa (normalny człowiek mówi "linka" on mówił "lynka") , no i ta łysina , Grzymka wiedziała co lubimy
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez fern » środa, 6 wrz 2006, 07:13

Obie panie - Szafrańska i Grzymkowska, maja znowu klasy pod swoimi skrzydlami :)
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Geralt » środa, 6 wrz 2006, 16:36

kamila napisał(a):Pani Helena E. moją wychowawczynia była, ostra, pożądna, wymagająca kobieta.. do matury dobrze przygotowała, baaaardzo dobrze wspominam lekcje języka polskiego :) i Dni Teatru :oops:


Elert? nie lubilem... :) w 3 klasie zmienilismy ja na Gauer, chyba najbardziej wyluzowana babka z polaka w calym koperniku...
Ostatnio edytowano środa, 6 wrz 2006, 16:43 przez Geralt, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości