Strona 1 z 4

jaki początek roku szkolnego?

PostNapisane: niedziela, 3 wrz 2006, 19:04
przez report
jaki początek roku szkolnego - ? piszcie jak, gdzie i co się zapowiada, czy wiecie coś oprócz standardowych akcji ... wprowadzenie sztandaru i przemówienie dyra...

jakie rozpoczęcie taka wróżba na cały rok szkolny ?

---

[smilie=wall.gif]

PostNapisane: niedziela, 3 wrz 2006, 19:06
przez Staszek
msza święta o 8

PostNapisane: niedziela, 3 wrz 2006, 20:03
przez kazió
wie ktos o ktorej rozpoczecie na 1 maja ?

PostNapisane: niedziela, 3 wrz 2006, 20:07
przez report
zapowiada się niezła jazda w Mrzeżynie – podobno, może dojść do bojkotu dyr. przez rodziców ...

PostNapisane: niedziela, 3 wrz 2006, 20:19
przez sebamac
kazió napisał(a):wie ktos o ktorej rozpoczecie na 1 maja ?

na 10 :)

PostNapisane: niedziela, 3 wrz 2006, 21:21
przez Colberg
W Szkole Podstawowej numer 3 rozpoczęcie, jak zwykle, na boisku. W przypadku deszczu - atrakcje gwarantowane :?

PostNapisane: niedziela, 3 wrz 2006, 21:26
przez report
Colberg napisał(a):W Szkole Podstawowej numer 3 rozpoczęcie, jak zwykle, na boisku. W przypadku deszczu - atrakcje gwarantowane :?


otwarcia w 3 będe pamietał - fajnie było

PostNapisane: niedziela, 3 wrz 2006, 21:54
przez redlovebloodgirl
report napisał(a):zapowiada się niezła jazda w Mrzeżynie – podobno, może dojść do bojkotu dyr. przez rodziców ...

w gimnazjum? :>

PostNapisane: niedziela, 3 wrz 2006, 22:46
przez rysio
w koperniku w tym roku powiatowe, zatem wielka pompa - w zeszlym roku byo w trm i byla piekna pogoda - naprawde uroczyscie, moze i w koperniku stana na wysokosci zadania...

PostNapisane: poniedziałek, 4 wrz 2006, 13:53
przez Vin
pytasz z ciekawosci, nudzisz sie czy sensacji szukasz ?
brakuje tematu do nowego programu ?

PostNapisane: poniedziałek, 4 wrz 2006, 13:57
przez Martius
:lol:
ta jak zwykle konkretnie i ostro

PostNapisane: poniedziałek, 4 wrz 2006, 13:59
przez Vin
jakie ostro ?
zwyczajnie pytam
bo nie wiem jak odpowiedziec
ze padalo czy ze w szoku bylam bo cos tam

PostNapisane: poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:35
przez Didi
policja gania po bulwarze kolo szkoly muzycznej witajacych rok szkolny piwem i innymi napojami fajnie to wyglada bueheheheh