Strona 1 z 1
Wyjście potwora -

Napisane:
sobota, 2 wrz 2006, 16:15
przez report
dziś około 18 zapowiadane jest wyjscie z naszego portu super szybkiego statku, zdaje się Duńczyka, na Borholm - mówi się też cos o stałym połączeniu, kto ciekawy niech mknie do portu zobaczyć, ja też wskakuję na białą damę... będę przy bosmance

Napisane:
sobota, 2 wrz 2006, 19:32
przez report
20.33
-------
zatem zarejestrowałem, w poniedziałek będzie w wydarzeniach

Napisane:
poniedziałek, 4 wrz 2006, 20:38
przez report
ale zlewka tematu - ogladał kto borholm ekspress ?

Napisane:
poniedziałek, 4 wrz 2006, 21:04
przez Vin
chyba nudny byl
emocji nie wzbudzil zadnych
to i komentarzy brak

Napisane:
poniedziałek, 4 wrz 2006, 21:09
przez blawatek-blu
No coś Ty, piękny był i nowy bo rok temu zbudowany.

Napisane:
poniedziałek, 4 wrz 2006, 21:30
przez Colberg
Widziałem reklamę w gazetce radnego Ratajczyka. Ładny jest stateczek. Ale kto jest jego armatorem??

Napisane:
wtorek, 5 wrz 2006, 14:30
przez FiDo
kazda potwora znajdzie swojego armatora.. ja bym to cudo z checia zobaczyl. ktos obfocil?

Napisane:
wtorek, 5 wrz 2006, 16:20
przez redlovebloodgirl
widzialam tylko plakaty reklamujace rejsy...
zna ktos moze jakies szczegoly? do kiedy rejsy beda sie odbywac? z checia bym sobie poplynela...


Napisane:
wtorek, 5 wrz 2006, 17:29
przez Colberg
8, 9 i 10 września.
Cena w dwie strony 180 zł, wypłynięcie o 8.00, zawinięcie powrotne do Kołobrzegu planowane na 20.