Strona 1 z 7

ZBLIŻENIA-Sebastian Karpiniuk-pełna kultura

PostNapisane: środa, 30 sie 2006, 20:12
przez monika n-k
Wlasie ogladałam Zbliżenia prowadzone przez pana J.Banasia.Gościem był posełSebastian Karpiniuk.Bardzo mi się podobały wypowiedzi tego człowieka.Odrazu było widać,że wie o czym mówi.Chyba szkoda ,że nie bedzie kandydował na prezydenta Kołobrzegu.Nawet o forum TKK mówił pozytywnie .Brawo Panie Karpiniuk:)
A przecierz niedawno obecny prezydent H Bieńkowski powiedzieł w wypowiedzi telewizyjnej ,że forum TKK to "bagno poniżej pewnego poziomu".... :shock: no cóż chyba takie wypowiedzi to bagno poniżej pewnego poziomu

Różne osoby i różna kultura osobista

PostNapisane: środa, 30 sie 2006, 20:19
przez Staszek
kurde taki poeseł to ma klawe zycie, 12tys zł pensji, nie napracuje sie fizycznie, nie nadźwiga sie,

mam takie pytanie, co trzeba zrobic zeby zostać posłem

PostNapisane: środa, 30 sie 2006, 20:29
przez monika n-k
Staszek napisał(a):kurde taki poeseł to ma klawe zycie, 12tys zł pensji, nie napracuje sie fizycznie, nie nadźwiga sie,

mam takie pytanie, co trzeba zrobic zeby zostać posłem


Ej .to zostan prezydentem Kolobrzegu .Zarobisz '"marne" 10tys ale nie musisz dojezdzac do Warszawy. :wink: I też wiadomo ,że za taką kase sie nie bedziesz przemęczał.

PostNapisane: środa, 30 sie 2006, 20:52
przez Elfik
Eh, monika, bo w naszym mieście są POlitycy i politycy :D

PostNapisane: środa, 30 sie 2006, 20:58
przez Vin
monika mozesz strescic o czym mowil ?

PostNapisane: środa, 30 sie 2006, 21:34
przez abyss
A możesz napisać co pan poseł mówił, tylko konkrebnie ?
Ja odebrałem te siódme poty jako kolejne konwulsje przedwyborcze, wspomnij, że J.Banaś parsknął śmiechem na temat wypowiedzi pana posła.

PostNapisane: środa, 30 sie 2006, 22:09
przez monika n-k
abyss napisał(a):A możesz napisać co pan poseł mówił, tylko konkrebnie ?
Ja odebrałem te siódme poty jako kolejne konwulsje przedwyborcze, wspomnij, że J.Banaś parsknął śmiechem na temat wypowiedzi pana posła.


Szanowny "abyss"
Niebardzo rozumiem co masz na myśli pod zwrotem"siódmie poty".Nie zwróciłam też uwagi by Pan J.Banaś "parskał smiechem "( choć wytraznie miał problem z ukryciem swojej sympati do obecnego prezydenta)
Podobało mi się w wypowiedzi Pana Posła to ,że zdecydowanie potępil rowiązania silowe ,które zastosował H.B a pochodzące rodem z minionej epoki komunistycznej ,kiedy to "pacyfikacje " były dość powszechne stosowane.

PostNapisane: środa, 30 sie 2006, 22:12
przez abyss
Cłość wypowiedzi pana Posła w znanym stylu.
[wyedytowano]
Tak na prawdę to ziewam z rodziną jak oglądam po raz N-ty deja vu Karpiniu. :evil:

PostNapisane: środa, 30 sie 2006, 22:30
przez abyss
Na prawdę wypadałoby, aby prowadzący te forum byli poinformowani odnośnie wypowiedzi kołobrzesich polityków, bo skoro prezydent Bieńkowski użył lsformułowania cyt."poseł Karpiniuk zaraził się wiruszem warszawskim"to ja mam prawo takiego sformułowania użyć, co też uczyniłem.

PostNapisane: środa, 30 sie 2006, 22:45
przez abyss
Niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialności, nawet samego prezydenta :twisted:

PostNapisane: środa, 30 sie 2006, 23:01
przez abyss
monika n-k napisał(a):
abyss napisał(a):A możesz napisać co pan poseł mówił, tylko konkrebnie ?
Ja odebrałem te siódme poty jako kolejne konwulsje przedwyborcze, wspomnij, że J.Banaś parsknął śmiechem na temat wypowiedzi pana posła.


Szanowny "abyss"
Niebardzo rozumiem co masz na myśli pod zwrotem"siódmie poty".Nie zwróciłam też uwagi by Pan J.Banaś "parskał smiechem "( choć wytraznie miał problem z ukryciem swojej sympati do obecnego prezydenta)
Podobało mi się w wypowiedzi Pana Posła to ,że zdecydowanie potępil rowiązania silowe ,które zastosował H.B a pochodzące rodem z minionej epoki komunistycznej ,kiedy to "pacyfikacje " były dość powszechne stosowane.


he,he,he ,a co pan poseł zaproponował w zamian ? 12 tysięcy miesięcznie za gadanie, no brawo.