Strona 1 z 1
Dobry Kardiolog

Napisane:
piątek, 25 sie 2006, 12:54
przez dankul
Czy znacie w Kołobrzegu bądź w Koszalinie dobrego kardiologa, potrzebne dokładne badanie „pompki” wykluczające wady – dzięki za wszelkie sugestie.

Napisane:
piątek, 25 sie 2006, 12:56
przez Demurrer
Roman Ronkowski.

Napisane:
piątek, 25 sie 2006, 13:09
przez atram
Polecam Dorotę Kawkę. Przyjmuje na Zaplecznej. Moja rodzina " z niej korzysta" i jest zdrowsza. A do tego pani doktor jest sympatyczniejsza od pana R.

Napisane:
piątek, 25 sie 2006, 14:28
przez dankul
atram napisał(a):Polecam Dorotę Kawkę. Przyjmuje na Zaplecznej. Moja rodzina " z niej korzysta" i jest zdrowsza. A do tego pani doktor jest sympatyczniejsza od pana R.
Czy jakieś informacje teleadresowe mógłbym prosić – dziękuję


Napisane:
piątek, 25 sie 2006, 14:32
przez kawon
dankul napisał(a):atram napisał(a):Polecam Dorotę Kawkę. Przyjmuje na Zaplecznej. Moja rodzina " z niej korzysta" i jest zdrowsza. A do tego pani doktor jest sympatyczniejsza od pana R.
Czy jakieś informacje teleadresowe mógłbym prosić – dziękuję

Zapleczna 11B/12 (koło gim3). Przyjęcia Poniedziałek, Wtorek, Środa od 16.
Można się umowic na telefon, nr na PW

Napisane:
piątek, 25 sie 2006, 22:45
przez karolina
stankiewicz,u nas w szpitalu,oddzial kardiologi,

Napisane:
sobota, 26 sie 2006, 14:58
przez minas
popieram Dorotę Kawkę, dobra lekarz i miła kobieta, a do tego ładna


Napisane:
poniedziałek, 28 sie 2006, 12:49
przez Olcia
pan Ronkowski jest ordynatorem jak się nie myle.
ale polecam także Waldemara Frąckowiak. Pracuje w szpitalu i przyjmuje prywatnie. Bardzo miły


Napisane:
poniedziałek, 28 sie 2006, 22:58
przez ewe
Takie dobre badanie to tylko chyba na tomografie

Napisane:
wtorek, 29 sie 2006, 07:24
przez BLAaa
Kurcze, poraża mni to, że tak duzo forumowiczów jest zorientowanych w "kardiologach". ..
Czyżby problemy z pompami?

Napisane:
wtorek, 29 sie 2006, 09:28
przez atram
BLAaa napisał(a):Kurcze, poraża mni to, że tak duzo forumowiczów jest zorientowanych w "kardiologach". ..
Czyżby problemy z pompami?
Chyba wiesz,że:
Profilakytka przede wszystkim!


Napisane:
wtorek, 29 sie 2006, 19:13
przez dankul
atram napisał(a):BLAaa napisał(a):Kurcze, poraża mni to, że tak duzo forumowiczów jest zorientowanych w "kardiologach". ..
Czyżby problemy z pompami?
Chyba wiesz,że:
Profilakytka przede wszystkim!

Zajebiscie smieszne moge sie posmiac
