Strona 1 z 3

Jak spędzacie wolny czas?

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 13:09
przez atram
Hej bagienne ludki, jak spędzacie wolny czas ( jeśli go wogóle macie)? Ciekawe, jakie formy rekreacji preferują forumowicze:? [smilie=horse.gif]

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 13:25
przez kołysanka
uuu... nie wiem czy mi miejsca wystarczy :D skupiam się na mniejszych i większych przyjemnościach ubarwiających codzienność, nie urlopy (kolejność przypadkowa):
- rower
- konie :roll:
- rolki
- windsurfing
- paintball :P
- kino, film byle nie w TV
- fiddlersgreen :)
- książka
- spacery z dobrą muzyką
- siatkówka
- wypady w różne dziwne bliższe i dalsze miejsca
- nadrabianie pracy

rany, wyszło że mam strasznie dużo wolnego czasu :D niestety, to wszystko funkcjonuje na zasadzie albo-albo :roll: :)

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 13:26
przez FiDo
jak wyzej (Sath). a najwiecej czasu zajmuje mi zmuszanie sie do robienia tych rzeczy :)
a i piwoo

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 13:30
przez kazió
smutne ale glownie upijam sie ze znajomymi,gram w kosza,jezdze rowerem ,slucham duzo muzyki,gram w lotki, oststnio maluje, nawet jedno dzielo mozna ogladac na westawie, w kgu, moje dzielo:)

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 13:31
przez Flo
a ja to przewaznie robie i jeszcze czasem, a gdy mam wiecej wolnego czasu to. Przynajmniej sie nie nudze :twisted:

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 13:45
przez Sylwia
siłka [smilie=dumbells.gif] :ciezar: [smilie=strongbench.gif] słuchanie muzyki-ostra techniawa [smilie=yoji.gif] jazda po miescie moja super bemką i podrywanie gorących laseczek [smilie=jacko.gif]
:lol:


a tak poważnie: muzyka, książki- najlepiej o kulturze Indian (ale bardzo odpręza mnie również na przykład przegląd algebry współczesnej :lol: ) tawerna/latryna. Kiedys zglebiałam tajniki gry w Go, ale stwierdziłam, że jestem na to za głupia. Pewnie cos by sie jeszcze znalazło...
nic oryginalnego ;)

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 13:55
przez j0shu4
w wolnym czasie
oddycham głęboko :P

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 14:06
przez Vin
romansuje :P

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 14:07
przez Trojan
komp , robota , chlanie , komp , robota , chlanie , i tak w kółko :D

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 15:50
przez redlovebloodgirl
jem :P
malo wymagajaca osoba jestem :lol:

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 16:14
przez anula
redlovebloodgirl napisał(a):jem :P
malo wymagajaca osoba jestem :lol:


ja jeszcze mniej wymagającą: po prostu ide spać :P

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 16:17
przez barmaid
Nie mam wolnego czasu :( Każdą chwilę "nie w pracy" poświęcam dzieciakowi.

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 16:23
przez james
ide na piwko ze znajomymi

PostNapisane: czwartek, 24 sie 2006, 18:09
przez atram
Barmaid, to może spróbujcie razem z dzieckiem spędzac wolny czas. W końcu dzieci też mogą pływać, surfować, jeździć konno itd. [smilie=horse.gif]
Mam trochę doświadczenia jesli chodzi o wspólne spędzanie wolnego czasu z dzieckiem. Tak, tylko czy to jest wtedy wolny czas?!