Strona 1 z 1

Jeżdżący konno SZOPEN

PostNapisane: środa, 23 sie 2006, 11:56
przez atram
Jeżdżący konno Szopen odezwij się. Wiem,że tu piszesz ale nie mogę Cię zlokalizowć. Poza tym, jestem tu przez Ciebie a raczej dzięki Tobie. I ... jest fajnie. ODEZWIJ SIĘ choć na pw. Czekam

PostNapisane: środa, 23 sie 2006, 12:07
przez kołysanka
o żesz Ty orzeszku... :D jak mnie dawno nikt tak nie nazywał :lol: :lol: :lol:
mało pod biurko nie wpadłam... a dlaczegóż to nie masz jakiegoś bardziej "classycznego"? nicka :) gdyby nie data urodzenia w życiu bym nie zgadła że to Ty :)

buziaki :*

PostNapisane: środa, 23 sie 2006, 12:11
przez Flo
Kołysanka Ty Szopenie :twisted: Ale mialas nazwe :)

PostNapisane: środa, 23 sie 2006, 12:17
przez kołysanka
Flo, bandyto... :) stare dobre czasy - burza blond włosków na głowie, każdy w inną stronę... :lol: chyba nie kojarzyłeś sobie z talentem muzycznym... :lol:

PostNapisane: środa, 23 sie 2006, 12:29
przez Flo
kołysanka napisał(a):Flo, bandyto... :) stare dobre czasy - burza blond włosków na głowie, każdy w inną stronę... :lol: chyba nie kojarzyłeś sobie z talentem muzycznym... :lol:


Grunt ze sie znalazlyscie :twisted: Reszta na gg :)

PostNapisane: środa, 23 sie 2006, 12:35
przez kołysanka
tak tak Panie Kierowniku, już nas tu nie ma :P :)

atram, reszta na PW :*

Super

PostNapisane: środa, 23 sie 2006, 12:40
przez atram
Super ekstra,że się odezwałaś. Kurcze, nie wiedziałam jak Cię odszukać, jedyne co mi przyszlo do głowy to ten nieszczęsny Frydek. Mam nadzieję,że nie zdradziłam tu żadnej tajemnicy, bo przecież prawdą jest, że talent muzyczny masz i śpiewac też potrafisz i to nawet na świeżym powietrzu... Co prawda repertuar masz nieco okrojony, ale za to ograniczasz się do mistrzów.
A tak w ogóle, to Ty teraz pracujesz czy sie prywatą zajmujesz??? :wink:

PostNapisane: środa, 23 sie 2006, 12:54
przez Flo
Kołysanka, mialem na mysli, ze reszte na gg Ci napisze, ja Was nie wyganiam :)