Strona 1 z 8

OGNISKO - 26.08.06 - sobota

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 21:24
przez Flo
Tak tak zaplonie ogien jak pogoda dopisze. Oczywiscie na plytach, oczywiscie obecnosc obowiazkowa, oczywiscie bez organizatorow :)

Elyta bedzie wiec i dobra zabawa bedzie, zaproszeni sa wszystkie forumki i forumowicze :)

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 21:31
przez Karol
Wish you a merry christmas and a happy new year...

Czyli Święta w tym roku wcześniej :D

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 21:36
przez Konsul
A czy tajny szpieg i żołnierz H.B,. też dostanie strawę ?

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 21:38
przez Flo
Konsul napisał(a):A czy tajny szpieg i żołnierz H.B,. też dostanie strawę ?


oczywiscie, pod warunkiem ze nie wniesi nikt tam brudnej polityki, ognisko to czas zabawy a nie kampanii wyborczej albo sporow

Jednakze kazdy jednakowo mile widziany :)

PostNapisane: piątek, 18 sie 2006, 07:41
przez Flo
pastor napisał(a):skrzynka wódki, wagon fajek i jazda jazda jazda... Elytarnie... :twisted: :twisted: :twisted:


to bedzie sie dzialo :twisted:

PostNapisane: piątek, 18 sie 2006, 12:56
przez Tisaja
Zdecydowanie ide na kiełbase.. :lol:
I moze nawet uda mi sie bez auta... w końcu... :roll:

PostNapisane: piątek, 18 sie 2006, 13:16
przez Flo
Tisaja napisał(a):Zdecydowanie ide na kiełbase.. :lol:
I moze nawet uda mi sie bez auta... w końcu... :roll:


priorytet bez auta :twisted:

PostNapisane: niedziela, 20 sie 2006, 11:18
przez Flo
jak z chetnymi? :P

PostNapisane: niedziela, 20 sie 2006, 14:28
przez Flo
chrzano napisał(a):Pojawić się? Hmm.. :twisted:


Dawaj bedzie musztarda, ketchip, to i chrzan sie przyda :P

PostNapisane: niedziela, 20 sie 2006, 15:22
przez Flo
chrzano napisał(a):Jeśli wrócę do domu nienadgryziony to ok. :P



"wiele Ci moge dac, ale obiecac nic" :lol: