OGNISKO - 26.08.06 - sobota
Tak tak zaplonie ogien jak pogoda dopisze. Oczywiscie na plytach, oczywiscie obecnosc obowiazkowa, oczywiscie bez organizatorow
Elyta bedzie wiec i dobra zabawa bedzie, zaproszeni sa wszystkie forumki i forumowicze
Elyta bedzie wiec i dobra zabawa bedzie, zaproszeni sa wszystkie forumki i forumowicze



