Strona 1 z 6

Easy !nie czepiaj się HB

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 07:13
przez monika n-k
Jak myslicie ,bo chyba Easy zabardzo czepia sie HB :evil: .A moja babcia mówi ,że to "święty człowiek" :aniolek2: bo tyle mieszkań dał dla ludzi ( nawet tych co nie chcieli) to też dał.I HB ma jeszcze wiele wspaniałych pomysłow i osiągnięć i prosze piszcie o tych osiągnięciach.Może wtedy Easy zobaczy jak HB ma ze wszystkim"pod górke" i tez go troche pożałuje.

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 09:10
przez Vin
prezydenta kopią nie w tym dziale
kiepska prowokacja
jeszcze gorsza od tamtej
wysil sie troszke

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 09:13
przez monika n-k
Vin napisał(a):prezydenta kopią nie w tym dziale
kiepska prowokacja
jeszcze gorsza od tamtej
wysil sie troszke


ej .No jak człowiek powie coś miłego na temat to co? odrazu prowokacja?
chyba jestes troche przeczulony.

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 10:03
przez Vin
nie jestem przeculona
jak chcesz kopac prezydenta to sie wysil troszeczke

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 10:05
przez Demurrer
kopać każdy może, czasem lepiej czasem gorzej

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 12:13
przez Staszek
Macie problemy ludzie.

Wstyd i nic wiecej. A ten cały izi rajder ma cos z garem.

Dozo nara i pozdro.

Re: Easy !nie czepiaj się HB

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 12:20
przez Elfik
monika n-k napisał(a):Jak myslicie ,bo chyba Easy zabardzo czepia sie HB :evil: .A moja babcia mówi ,że to "święty człowiek" :aniolek2: bo tyle mieszkań dał dla ludzi ( nawet tych co nie chcieli) to też dał.I HB ma jeszcze wiele wspaniałych pomysłow i osiągnięć i prosze piszcie o tych osiągnięciach.Może wtedy Easy zobaczy jak HB ma ze wszystkim"pod górke" i tez go troche pożałuje.


Taa.. i jeszcze sam je wybudował i pewnie za swoje pieniądze :lol:
To zasługa wielu osób, a że HB jako prezydent wręczał klucze to teraz cały splendor na niego spada i się babcie w mieście ekscytują dobrocią prezydenta. A ja słyszałam, że podczas uroczystości wręczania kluczy pan prezydnt coś tam marudził, że musi tak wszystkim te klucze i wogóle... Eh, obowiązki bywają takie męczące... :wink:

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 13:02
przez BLAaa
No szczególnie, gdy całuje się w rekę z podwyższenia. Oj trzeba grzbiet zgiąć.

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 14:12
przez Nemezis-kg
Wynocha z polityką do działu "Miasto" !!! :evil: :evil: :evil:

Czy tu też będziecie się walić błotem? :evil:

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 19:09
przez Easy Rider
Staszek napisał(a):
. A ten cały izi rajder ma cos z garem.


.

skąd wiesz ? zawsze w garze bimbałki twojej mamusi mi się przypalają buehehehehehehehehe

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 19:23
przez barmaid
Easy...nie wiesz, że żarty o mamusiach i siostrach konczą się przygrzaniem z bańki... Uważaj!

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 19:23
przez Staszek
Easy Rider napisał(a):
Staszek napisał(a):
. A ten cały izi rajder ma cos z garem.


.

skąd wiesz ? zawsze w garze bimbałki twojej mamusi mi się przypalają buehehehehehehehehe




Brawo! wyslij sie w kosmos i nie wracaj.

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 19:27
przez Easy Rider
barmaid napisał(a):Easy...nie wiesz, że żarty o mamusiach i siostrach konczą się przygrzaniem z bańki... Uważaj!

Kasiu, to był przykład, najpierw mnie zaczepiają, potem płaczą. Ja nie zaczepiam nigdy!
EASY - BÓG HONOR GUINNESS
nie znam gościa, generalnie dobrze mu życzę, a on mnie jedzie ... a potem ...
no wytłumacz dlaczego mnie zaczepiają? :D

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 19:31
przez barmaid
Bo "jechanie" każdy ma w naturze. Jadą wszyscy i na wszystkich...najlepiej to olać. Duzy chlopczyk a nie wie takich rzeczy... Oj Oj :lol:

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 19:34
przez Easy Rider
barmaid napisał(a):Bo "jechanie" każdy ma w naturze. Jadą wszyscy i na wszystkich...najlepiej to olać. Duzy chlopczyk a nie wie takich rzeczy... Oj Oj :lol:

jak to oleje, to Staszek brudasek będzie torpedował kichawą po piaskownicy i się chwalił że dopiekł er, a na to nie mogę pozwolić niiiiggggdyyy!!!! :wink: