Strona 1 z 3

Wieczór panieński :)

PostNapisane: środa, 16 sie 2006, 15:56
przez barmaid
Muszę takowy zorganizowac i nie bardzo mam koncepcję. Czy ktoś ma jakieś pomysły? Nie obędzie sie zapewne bez bezeceństw :oops: Może uda mi się jednak coś fajnego dzięki Wam wymyśleć... :D

PostNapisane: środa, 16 sie 2006, 18:24
przez stary_zgred
Zaraz, zaraz. Czy to znaczy że Ty i Wojtek...??

PostNapisane: środa, 16 sie 2006, 18:30
przez barmaid
Za 20 lat.... może odświeżymy. :lol: Siostra :)

PostNapisane: środa, 16 sie 2006, 18:38
przez stary_zgred
Ja będę odświerzał za dwa. Srebrne, qrde, ależ ten czas leci.

PostNapisane: środa, 16 sie 2006, 18:42
przez barmaid
Ano leci.... :D

PostNapisane: środa, 16 sie 2006, 19:17
przez Staszek
ano leci leci

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 13:11
przez j0shu4
przepraszam a co to znaczy "wypasiony mezczyzna " ?
ze niby obzarl sie trawy i ma kolczyk w nosie jak krowa ?

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 13:13
przez Flo
j0shu4 napisał(a):przepraszam a co to znaczy "wypasiony mezczyzna " ?
ze niby obzarl sie trawy i ma kolczyk w nosie jak krowa ?


moze z 30-50kg nadwaga? :twisted:

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 13:29
przez Bruno
slonkokg napisał(a):Przystojny miało byc :?


Hyh, to pewnie moj blizniak...

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 13:30
przez Vin
j0shu4 napisał(a):przepraszam a co to znaczy "wypasiony mezczyzna " ?
ze niby obzarl sie trawy i ma kolczyk w nosie jak krowa ?


:lol: :lol: :lol:

jestes boski :*

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 13:38
przez j0shu4
dobra dobra ale dla takiego faceta wieczor moze sie okazac ekstremalnym
a tak na powaznie to niedlugo bede mial ten sam problem tyle ze w druga strone
trzeba bedzie takiemu jednemu zrobic wieczor kawalerski tylko nie wiem czy tydzien przed czy miesiac :lol:

PostNapisane: czwartek, 17 sie 2006, 13:40
przez Demurrer
j0shu4 napisał(a):dobra dobra ale dla takiego faceta wieczor moze sie okazac ekstremalnym
a tak na powaznie to niedlugo bede mial ten sam problem tyle ze w druga strone
trzeba bedzie takiemu jednemu zrobic wieczor kawalerski tylko nie wiem czy tydzien przed czy miesiac :lol:


Najlepiej cały tydzień.