Czy tkk dzisiaj pracuje?

Napisane:
poniedziałek, 14 sie 2006, 11:40
przez Joey
Wie ktoś? jutro jest święto, więc mogli sobie wolne zrobić...

Napisane:
poniedziałek, 14 sie 2006, 11:43
przez Flo
wiadomosci ktos musi nagrac, puscic


Napisane:
poniedziałek, 14 sie 2006, 11:45
przez Joey
Flo napisał(a):wiadomosci ktos musi nagrac, puscic

a panie w kasach i w obsłudze klientów to to tak interesują te wiadomości


Napisane:
poniedziałek, 14 sie 2006, 11:50
przez EmDeKa
Panie w kasach, sekretariacie i księgowości mają wolne.
Firma dla Klientów zamknięta.