Strona 1 z 5

chce sie zapisać do jakiejś partii,tylko nie wiem jakiej

PostNapisane: piątek, 11 sie 2006, 22:09
przez monika n-k
Rozmyślam nad zapisaniem się do jakiegoś ugrupowania politycznego, bo zbliżają sie wybory i to teraz takie modne, a lubię być trendy. Jest tego sporo na rynku, więc wybór jest trudny. Problem w tym, że się na tym nie znam.

PostNapisane: piątek, 11 sie 2006, 22:18
przez Joey
proponuje do SLD :P albo do PIS


i tak pewnie Ci to bez roznicy ..

PostNapisane: piątek, 11 sie 2006, 22:24
przez monika n-k
Joey napisał(a):proponuje do SLD :P albo do PIS


i tak pewnie Ci to bez roznicy ..


No.Mi tam bez różnicy....ale czy jesteś pewien ,że im też :?:

PostNapisane: piątek, 11 sie 2006, 22:51
przez Joey
monika n-k napisał(a):
Joey napisał(a):proponuje do SLD :P albo do PIS


i tak pewnie Ci to bez roznicy ..


No.Mi tam bez różnicy....ale czy jesteś pewien ,że im też :?:



im zalezy zebys skladki placiła ;)

PostNapisane: piątek, 11 sie 2006, 22:57
przez Sauniere
ja proponuję Narodowe Odrodzenie Polski :D

PostNapisane: piątek, 11 sie 2006, 23:03
przez monika n-k
Tak tylko sobie myśle ,czy mnie napewno przyjmą bo mam dość trudny charakter.
A nie ma gdzieś tak bez składek? harytatywnie.

PostNapisane: piątek, 11 sie 2006, 23:12
przez Joey
monika n-k napisał(a):Tak tylko sobie myśle ,czy mnie napewno przyjmą bo mam dość trudny charakter.
A nie ma gdzieś tak bez składek? harytatywnie.



hmmm.. sprobuj w Hufcu.. tylko czy to taka partia..? to nie wiem, ale charytatywnie ;)

PostNapisane: sobota, 12 sie 2006, 10:03
przez Elfik
E tam, jak chcesz być na czasie to zamiast zasilać szeregi jakiejś partii załóż własną. To jest dopiero "trędi". Przed wyborami sporo osób tak robi:) I w swojej partii możesz mieć zawsze pierwsze miejsce na liście, a resztą miejsc obdarować znajomych ;)

PostNapisane: sobota, 12 sie 2006, 10:12
przez j0shu4
Front Wyzwolenia Krasnali
albo Fan Klub Zupy Pomidorowej
bedziesz kims

PostNapisane: sobota, 12 sie 2006, 10:23
przez monika n-k
j0shu4 napisał(a):Front Wyzwolenia Krasnali
albo Fan Klub Zupy Pomidorowej
bedziesz kims


To jest przytyk osobisty. :( To ,że nie jestm wysoka nie oznacza ,ze odrazu mnie do krasnali.

PostNapisane: sobota, 12 sie 2006, 10:28
przez j0shu4
nie wiem jaka jestes
to nie przytyk tylko reakcja na patrzenie w przyszlosc
zycie nie zaczyna sie od kolektywu partyjnego
chcesz byc trendy zrob sobie tatuaz

PostNapisane: sobota, 12 sie 2006, 10:34
przez Sauniere
WZT .. w sumie .. ja tam od NOP wolę ONR :) .. ale trzeba przyznac ze akcje mają niezłe .. "zakaz pedałowania" czy ta akcja co rozwieszali modlitwy o nawrócenie żydów :D

PostNapisane: sobota, 12 sie 2006, 10:35
przez j0shu4
Sauniere ostrzegam cie
wycieczki w te strony skoncza sie dla ciebie zle

PostNapisane: sobota, 12 sie 2006, 10:36
przez monika n-k
Czy moge prosic o nie pisanie skrótami ,bo nic nie rozumiem.

Tatuaże mi sie podobają ,ale na kimś a na sobie nigdy nie zrobie