praca na wakacje

Napisane:
czwartek, 10 sie 2006, 23:25
przez Sky
Praca polega na obsłudze klientów, tj. zgrywanie zdjęć na płyty CD oraz kadrowanie i drukowanie w programie do obróbki zdjęć, mile widziana umiejętność fotografowania.
tel. 605 419 519 najlepiej po 20-tej.

Napisane:
piątek, 11 sie 2006, 13:20
przez Meeta
hehe, tak się wtrące.... to jeszcze na te wakacje, czy juz na przyszłe ?

praca na wakacje

Napisane:
piątek, 11 sie 2006, 14:05
przez Sky
Zostały jeszcze 2 tygodnie. Zamiast nudzić się ,chyba lepiej zarobić jakąś kaskę ?