Strona 1 z 1

Przerwa w dostępie do Internetu

PostNapisane: poniedziałek, 7 sie 2006, 15:14
przez r00t
W nocy w godzinach od 22 do 6 z piątku na sobotę (11 - 12.08.2006) nastąpi planowana przerwa w pracy łącza do Internetu. Przerwa spowodowana będzie pracami konserwacyjnymi prowadzonymi przez naszego dostawcę.

Za utrudnienia przepraszamy.

PostNapisane: piątek, 11 sie 2006, 19:10
przez Joel
Z ciekawości spytam... Kto jest Waszym ISP?

PostNapisane: piątek, 11 sie 2006, 20:37
przez Joey
akurat dzisiaj ? :( nie mozna za 2 dni ? :mg:

PostNapisane: piątek, 11 sie 2006, 21:45
przez Flo
skorp!on napisał(a):Akurat dziś najbrzydszy wieczór w czasie wakacji :( I tak bez internetu będe siedział w domu. :( Nie mogli wybrać sobie innego terminu :x :x :x :x


nie placz jest net jeszcze :P

PostNapisane: sobota, 12 sie 2006, 12:10
przez Hnitek
skorp!on napisał(a):Akurat dziś najbrzydszy wieczór w czasie wakacji :( I tak bez internetu będe siedział w domu. :( Nie mogli wybrać sobie innego terminu :x :x :x :x

Nastepnym razem napewno zadzwonią do Ciebie i spytają się czy będziesz siedział w domu czy gdzieś wychodzisz bo chcieliby prace konserwacyjne przeprowadzić...

PostNapisane: sobota, 12 sie 2006, 13:01
przez Flo
kALiNeK napisał(a):jak dla mnie, nic sie nie zmienilo z netem ;p


a mialo sie zmienic? :lol:

PostNapisane: sobota, 12 sie 2006, 13:42
przez Flo
kALiNeK napisał(a):no niby tak, a czemu zadajesz takie glupie pytanie?


a co mialo sie zmienic? Gdzie jest napisane ze cos mialo sie zmienic?

Re: Przerwa w dostępie do Internetu

PostNapisane: sobota, 12 sie 2006, 14:01
przez Flo
kALiNeK napisał(a):
r00t napisał(a): Przerwa spowodowana będzie pracami "konserwacyjnymi" prowadzonymi przez naszego dostawcę.

??



konserwacja ż I, DCMs. ~cji, blm
«utrzymywanie czegoś w dobrym stanie, dbanie o coś, pielęgnowanie czegoś w celu zabezpieczenia przed szybkim zużyciem się, zniszczeniem lub zepsuciem»
Konserwacja zabytków, dróg, budynków

:lol: :lol: :lol:

Net chodzi dobrze wiec konserwacja na na celu j/w , pingow Ci nie poprawia :D