Gdzie można kupić i za ile
Dzięki za wszystkie sugestie


uważam, ze jest bardzo dobry i przetestowany też przez mojego kuzyna
jak i przez wiele innych ludzi 

redlovebloodgirl napisał(a):I jeszcze jedno-wie ktos moze jakiej firmy soczewki sprzedaja panie u optyka na koncu starowki obok salonu plusa?
kupilam je u optyka kolo salonu plusa na starowce i...masakra
nie wiem czy inni tez tak maja ale mi te szkla bardzo slabo trzymaja sie oka-czesto mi 'przeskakuja' a kilka razy nawet wypadly..nigdy nie mialam takich problemow z soczewkami 
i bardzo sobie je chwalę. Polecam miesięczne. Nosiłam też Johnssona, ale te mi jakoś "pływały". Wada zatrzymała się (a nawet o 0,5 dioptrii zmniejszyła), więc sądzę że sprawa pogarszania/polepszania się wzroku to kwestia bardzo indywidualna, tak jak i "czucia" na oku soczewek poszczególnych producentów. Płyn najczęściej również bauscha - no rub, a wcześniej właśnie owy moisture loc, przy czym jakoś mi sie nic nie stało... ale lepiej dmuchać na zimne
Po soczewki i płyny zaglądam na... allegro - taniej, a u sprawdzonych sprzedawców bezpiecznie - trzeba tylko zainwestować w całe opakowanie soczewek 
od razu odradzam Ci płyn Baush&Lomb!!! Ja dostałam go od... Kiszczyńskiego!!! Pogorszył mi się wzrok i słyszałam, ze badania wykazały, ze może powodować grzybicę....
redlovebloodgirl napisał(a):a teraz pojade sobie po szklach Baushakupilam je u optyka kolo salonu plusa na starowce i...masakra
nie wiem czy inni tez tak maja ale mi te szkla bardzo slabo trzymaja sie oka-czesto mi 'przeskakuja' a kilka razy nawet wypadly..nigdy nie mialam takich problemow z soczewkami
tez kupilam niby dopasowane i same problemy z nimi mam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości