Strona 1 z 1

potrzebny fotograf

PostNapisane: sobota, 5 sie 2006, 16:46
przez Sky
Potrzebne osoby do fotografowania pojazdów w ruchu.
Wymagania: zacięcie fotograficzne oraz podstawowa znajomość programów do obróbki zdjęć.
tel. 605 419 519

PostNapisane: sobota, 5 sie 2006, 21:31
przez sebamac
wlasnie...

PostNapisane: niedziela, 6 sie 2006, 09:51
przez nyGGaz
jak bedzie wiadomo cos wiecej to moze znajde Ci fotografa, znam jednego dobrego. 8)

potrzebny fotograf

PostNapisane: poniedziałek, 7 sie 2006, 08:09
przez Sky
KaucZ napisał(a):moglbys napisac o co dokladniej chodzi i jakiego typu pojazdy ?


Chodzi o pojazdy wojskowe na poligonie. Jest taka impreza w Kołobrzegu gdzie mozna pojeździć czołgiem i nie tylko.
Najlepiej zadzwonić pod mój nr 605 419 519, bo nie zawsze mam dostęp do netu.