Strona 1 z 1

Kluby fitness/aerobik dla pań w K-g.

PostNapisane: piątek, 4 sie 2006, 01:59
przez Sato
Tak jak w temacie. Interesuje mnie gdzie w Kolobrzegu znajde kluby fitness dla pan? Nie chodzi mi o siłownie, ale o wszelkie inne formy aktywnego wysilku w stylu aerobiku polaczonego z tancem lub cos podobnego.
Moga byc nie tylko prywatne kluby ale i szkolne.

Bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi.

PostNapisane: piątek, 4 sie 2006, 10:22
przez abyss
W Milenium mają przerwę wakacyjną.Jakieś centrum fitness jest chyba w Podczelu.

PostNapisane: piątek, 4 sie 2006, 21:08
przez szaek
Chyba jest bo moja mama chodzi w poniedziałki i czwartki o 19.30 w sali koło sądu

PostNapisane: piątek, 4 sie 2006, 22:07
przez Elfik
Mi i tak brakuje w Kołobrzegu porządnego klubu fitness, takiego gdzie byłoby kilkanaście rodzajów zajęć od rana do wieczora, do tego siłownia obok, speening, sauna itp.

PostNapisane: sobota, 5 sie 2006, 14:41
przez Elfik
Niestetypewnie trudno byłoby utrzymać taki klub w Kołobrzegu, ale rozbestwiłam się chodząc do takich klubów w dużych miastach i brakuje mi tego u nas.

PostNapisane: sobota, 5 sie 2006, 19:46
przez Vin
Achaja napisał(a):
Elfik a kto by tam chodził ??

za mało nas


ja bym tam poszła

za karę oczywiście

:P :D