Strona 1 z 2

PostNapisane: czwartek, 3 sie 2006, 14:27
przez Vin
dobra dobra
i tak nie bede pomagac srodowisku

:D

PostNapisane: czwartek, 3 sie 2006, 19:56
przez abyss
Krótko mówiąc przyjemne z pożytecznym.

PostNapisane: czwartek, 3 sie 2006, 20:09
przez Konsul
Przyjemne jest picie piwa, a pożyteczne jest picie piwa:)

PostNapisane: czwartek, 3 sie 2006, 20:11
przez Konsul
A tak w ogóle jest jedna zasada, za L. Mazanem : Lepsza zimna Niemka od ciepłego piwa", i tego się trzymajmy.

PostNapisane: czwartek, 3 sie 2006, 20:28
przez Konsul
Tak też można powiedzieć. Zresztą nie lubić zimnego piwka to zbrodnia:)

PostNapisane: czwartek, 3 sie 2006, 20:44
przez Bruno
Piwo jest poezja, wiec prosze mi tu nie mieszac z eko[beeep]logia...

PostNapisane: czwartek, 3 sie 2006, 20:45
przez Vin
piwo jest okropne
fuj
ble

PostNapisane: czwartek, 3 sie 2006, 21:29
przez Konsul
Piwo to jedne z największych osiąnięć człowieka ( a gdzie tam największe ).... kto sądiz inaczej ten się nie zna. :)
Piwa się nie lubi, piwo się kocha, rozpływa nad jego smakiem. I tylko, co do gatunków można się spierać. A i tak wychodząc z założenia, że każde jest dobre.