Piwo to jedne z największych osiąnięć człowieka ( a gdzie tam największe ).... kto sądiz inaczej ten się nie zna.
Piwa się nie lubi, piwo się kocha, rozpływa nad jego smakiem. I tylko, co do gatunków można się spierać. A i tak wychodząc z założenia, że każde jest dobre.