Strona 1 z 1

Czy ma ktos moze.....

PostNapisane: środa, 2 sie 2006, 18:08
przez propet
Czy ma ktos z was moze gramofon, ale jakis lepszy nie taki zwykly ledwie działający, tylko lepszy jakis ? Chodzi mi o zgranie paru vinyli, góra na 2-3 dni, zaplata w zupie piwnej :)