podpisuje sie pod w/w postem, godna uwagi stronka
PS: 3foto, wyzej te trofea pokazcie
pozdrawiam
PS: 3foto, wyzej te trofea pokazcie
pozdrawiam
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/


abyss napisał(a):Też widziałem,zwraca na siebie uwagę...tylko te nasze polskie drogi.

RUDA napisał(a):abyss napisał(a):Też widziałem,zwraca na siebie uwagę...tylko te nasze polskie drogi.
zgazam sie,
gratulacje
i nawet moj "brat" na focie
sebamac napisał(a):ktoz by pomyslal, nono, niech zgadne, prawica? czy pozostawimy to w wielkiej nieswiadomej hehe
