Strona 1 z 3

Re: Zlot

PostNapisane: piątek, 28 lip 2006, 13:26
przez kamila
ptaku napisał(a):Zapraszam wszystkich :)
dzięki za zaproszenie :P , ale nie wiem czy przybędę, wiecie.. zmęczenie, praca :P

PostNapisane: piątek, 28 lip 2006, 13:29
przez Olga
Kamila, strasznie marudzisz :p

Oczywiście się pojawię :) Już zdajsie 4 osoby są chętnie więc nie jest tak źle :) :lol: Ważne, że będzie z kim pić .. ekhm ... znaczy się pogadać :wink: :roll:

Do zobaczenia :D

PostNapisane: piątek, 28 lip 2006, 13:43
przez yennefer
no mam nadzieję, że wiecej osób zadeklaruje chęć przybycia :P
i czekam na jakieś bardziej konkretne info, ale jakby co, to jestem na tak... jeśli idzie o winko tudzież coś podobnego, to też ;)

PostNapisane: piątek, 28 lip 2006, 14:30
przez Nemo
Postaram sie pojawic :wink: :twisted:
Yenn-> co sie nie odzywasz? 8) :| :P

PostNapisane: piątek, 28 lip 2006, 17:30
przez Martius
:twisted:
no moze i ja bede :twisted: :dj:

PostNapisane: piątek, 28 lip 2006, 21:22
przez MadziUlka
ja wiem ze Wy mi na zlosc robicie
ja bardzo dobrze o tym wiem i nie podoba mi sie to ;(

tak tak Ptaku baardzo zabawne....

PostNapisane: piątek, 28 lip 2006, 23:03
przez MadziUlka
ptaku napisał(a):Madziulka, to nie jest na złość przecież... jak wrócisz zrobicie sobie następny... Mnie już nie będzie i raczej często w mieście nie zagoszczę, a więc to mój ostatni zlot na długi czas, w związku z tym jest teraz...


tak ale tez zdaje sobie sprawe z tego
ze jak zloty sa zbyt czesto to przychodzi
na nie coraz mniej ludzi.... ;(

PostNapisane: piątek, 28 lip 2006, 23:36
przez Mafi
MadziUlka napisał(a):
ptaku napisał(a):Madziulka, to nie jest na złość przecież... jak wrócisz zrobicie sobie następny... Mnie już nie będzie i raczej często w mieście nie zagoszczę, a więc to mój ostatni zlot na długi czas, w związku z tym jest teraz...


tak ale tez zdaje sobie sprawe z tego
ze jak zloty sa zbyt czesto to przychodzi
na nie coraz mniej ludzi.... ;(

Kooochanaaaa... spokojnie... bedzie zlot na swieta jakis to idziemy razem ;) ;p

Mnie tez nie bedzie na zadnym pewnie do grudnia, takze spoko... :) :* :D

PostNapisane: sobota, 29 lip 2006, 02:55
przez MadziUlka
Mafi napisał(a):Kooochanaaaa... spokojnie... bedzie zlot na swieta jakis to idziemy razem ;) ;p

Mnie tez nie bedzie na zadnym pewnie do grudnia, takze spoko... :) :* :D


no jak bedzie na swieta to z pewnoscia sie pojawimy :) ale wtedy to nie bedze ognisko..
a poza tym wez pod uwage ile jeszcze czasu do tego...

PostNapisane: sobota, 29 lip 2006, 11:00
przez Hnitek
Bardzo chętnie wpadłbym, ale dopiero po 22. Bo dzisiaj między 20 a 22 nic mnie z domu nie ruszy :D

PostNapisane: sobota, 29 lip 2006, 13:20
przez Olga
:lol: Fajna pogoda :maruda: .... tzn. jest świetna, długo czekałam na taką temperaturę i deszczyk, ale na zlot pod gołym niebem to ona się chyba nie nadaje :doh: ... co pozostaje? Antidotum? :cry: