oj, ja blondi
Wlazłam na to forumisko i jest fajowo, czasu to zżera, że aż noc zapadła, ale co dalej? Muszę pisać coś ot tak?
No to tylko powiem Dudetce, żeby się nie martwiła o wodę, bo tu jest tak gorąco, że o herbatce nawet sie nie myśli. Dawaj, Dudetka, w te pędy!
No to tylko powiem Dudetce, żeby się nie martwiła o wodę, bo tu jest tak gorąco, że o herbatce nawet sie nie myśli. Dawaj, Dudetka, w te pędy!
A dudettka powie ci jeszcze tyle, zebys posiedziala i poczytala - najpierw regulamin, bo mamy bardzo ostrego administratora 
No przeciez probujemy ci wytlumaczyc, ze nasz ostry admin + jego klika moderatorow (ktorych osobistycznie wlasnie nazwalalm muszkieterami) trzymaja tu wszystko w ryzach, wiec podskakiwanie i nadskakiwanie (;)) nie jest dozwolone i czesto konczy sie czyms wiecej niz tylko pogrozeniem paluszkiem
