Strona 1 z 2

Telewizja Tkk

PostNapisane: środa, 19 lip 2006, 19:45
przez Ryba
Witam
mam pytanie czy orientuje sie ktos od kiedy istnieje i nadaje tkk ? Potrzebne mi to jest do pracy a na stronie nic nie widze.

PostNapisane: środa, 19 lip 2006, 21:21
przez Konsul
Proponuję podejść do siedziby TKK i poprosić o potrzebne materiały. Najlepiej czerpać ze źródła.

PostNapisane: środa, 19 lip 2006, 21:46
przez Ryba
Gdyby mnie nie dzieliło 300km to juz bym tam był :)

PostNapisane: środa, 19 lip 2006, 21:51
przez dziadek
początek istnienia i nadawania GRUDZIEń 1991 ROKU

PostNapisane: środa, 19 lip 2006, 22:11
przez Ryba
a w 94 dopiero dostała koncesje ?

PostNapisane: środa, 19 lip 2006, 22:13
przez dziadek
tak - zmiana przepisów o radiofoni

PostNapisane: środa, 19 lip 2006, 23:36
przez Ryba
Dziekuje :)

PostNapisane: czwartek, 20 lip 2006, 09:11
przez Demurrer
Ryba napisał(a):a w 94 dopiero dostała koncesje ?


A koncesję przydziela się na 10 lat, tak?

PostNapisane: czwartek, 20 lip 2006, 16:27
przez dziadek
tak,obecnie do 2016 roku - aktualna

PostNapisane: czwartek, 20 lip 2006, 21:27
przez Wirnik
Ponoć kablówka NASZA otrzymała koncesje jako druga w Polsce !!!
...oj, oj...starają się by byc na czasie !!!..../oklaski/...:)

PostNapisane: piątek, 21 lip 2006, 00:13
przez McCool
Ale na początku to chyba była tylko telewizja przeznaczona dla wojska i ich rodzin, które mieszkały na ogrodach?

PostNapisane: piątek, 21 lip 2006, 07:12
przez dziadek
McCool napisał(a):Ale na początku to chyba była tylko telewizja przeznaczona dla wojska i ich rodzin, które mieszkały na ogrodach?


wróżę Ci szybką karierę polityczną.
Przeznaczenie - ma inne znaczenie.
Na początku TKK była odbierana przez abonentów skupionych przy jej siedzibie/tzn osiedle Ogrody/.
Z upływem czasu - powstawały nowe odcinki magistrali kablowej,umożliwiając zwiększenie oferty dla kolejnych odbiorców.

PostNapisane: piątek, 21 lip 2006, 11:38
przez Colberg
Słyszałem coś o kablu TKK w Podczelu...

PostNapisane: piątek, 21 lip 2006, 12:59
przez BLAaa
Podobno to już tuż tuż...