Co to za naloty?

Napisane:
piątek, 14 lip 2006, 15:05
przez Koala
Wie ktos moze co to za latanie samolotów nad Kołobrzegiem hmm bracia kaczynscy cos manipuluja??
Huk mi psa straszy

Napisane:
piątek, 14 lip 2006, 15:10
przez Didi
lataja sobie pozwiedzac kurrorty


Napisane:
piątek, 14 lip 2006, 15:17
przez Konsul
I porobić zdjęcia laskom na plaży


Napisane:
piątek, 14 lip 2006, 17:12
przez Flo
Vin napisał(a):Koala
Niemcy się zbroją.
doopa tam, Japonczycy robia zdjecia, ekspansja bedzie na Europe


Napisane:
piątek, 14 lip 2006, 17:18
przez Vin
Flo napisał(a):Vin napisał(a):Koala
Niemcy się zbroją.
doopa tam, Japonczycy robia zdjecia, ekspansja bedzie na Europe

doopa tam
Chińczycy na zwiadach
zrobią nam z Bałtyku pole ryżowe
lepsze to, niż ruskie pole kukurydzy


Napisane:
piątek, 14 lip 2006, 17:20
przez Flo
doopa tam
nie powiem co to naprawde bylo


Napisane:
piątek, 14 lip 2006, 17:48
przez kulA
o ile sie nie myle sa to samoloty ze swidwina, ew mamy znowu jakies cwiczenia NATO w drawsku, jak tam wystartuja to nawrot po starcie robia akurat nad kolobrzegiem i jak podchodza do ladowania to tez nad kolobrzegiem

Napisane:
sobota, 15 lip 2006, 11:19
przez BLAaa
Amerykanie z Las Vegas po raz ostatni patrzą na "Podczele" z lotu ptaka. Nastepna wizyta po uchwaleni planu zagospodarowania przestrzennego
