Strona 1 z 1

Co to za naloty?

PostNapisane: piątek, 14 lip 2006, 15:05
przez Koala
Wie ktos moze co to za latanie samolotów nad Kołobrzegiem hmm bracia kaczynscy cos manipuluja??

Huk mi psa straszy

PostNapisane: piątek, 14 lip 2006, 15:10
przez Didi
lataja sobie pozwiedzac kurrorty ;p

PostNapisane: piątek, 14 lip 2006, 15:17
przez Konsul
I porobić zdjęcia laskom na plaży 8)

PostNapisane: piątek, 14 lip 2006, 15:49
przez RUDA
Konsul napisał(a):I porobić zdjęcia laskom na plaży 8)


Albo panom w stringach :lol: :twisted:

PostNapisane: piątek, 14 lip 2006, 16:54
przez Vin
Koala

Niemcy się zbroją.

PostNapisane: piątek, 14 lip 2006, 17:12
przez Flo
Vin napisał(a):Koala

Niemcy się zbroją.


doopa tam, Japonczycy robia zdjecia, ekspansja bedzie na Europe :lol:

PostNapisane: piątek, 14 lip 2006, 17:18
przez Vin
Flo napisał(a):
Vin napisał(a):Koala

Niemcy się zbroją.


doopa tam, Japonczycy robia zdjecia, ekspansja bedzie na Europe :lol:


doopa tam

Chińczycy na zwiadach

zrobią nam z Bałtyku pole ryżowe

lepsze to, niż ruskie pole kukurydzy

:lol:

PostNapisane: piątek, 14 lip 2006, 17:20
przez Flo
doopa tam

nie powiem co to naprawde bylo :twisted:

PostNapisane: piątek, 14 lip 2006, 17:48
przez kulA
o ile sie nie myle sa to samoloty ze swidwina, ew mamy znowu jakies cwiczenia NATO w drawsku, jak tam wystartuja to nawrot po starcie robia akurat nad kolobrzegiem i jak podchodza do ladowania to tez nad kolobrzegiem

PostNapisane: sobota, 15 lip 2006, 11:19
przez BLAaa
Amerykanie z Las Vegas po raz ostatni patrzą na "Podczele" z lotu ptaka. Nastepna wizyta po uchwaleni planu zagospodarowania przestrzennego :lol: :wink: