Strona 1 z 1

Punkt naprawy starych aparatów

PostNapisane: piątek, 14 lip 2006, 13:32
przez rymek
Siemka,

Mozna naprawic w K-gu starego Zenita ? Konkretnie obiektyw
Slyszalem, ze gdzies kolo Fregaty jakis starszy Pan sie tym zajmuje, ale go nigdzie nie znalazlem, wie ktos cos ?

No najblizej to chyba w Koszaline, na Zwyciezcow tak ? O ile jeszce to tam jest.

Re: Punkt naprawy starych aparatów

PostNapisane: piątek, 14 lip 2006, 13:40
przez Bruno
rymek napisał(a):Siemka,

Mozna naprawic w K-gu starego Zenita ? Konkretnie obiektyw
.


Rymek za 30 pln i zimne piwo marki Zycwiec oddam ci dwa obiektywy do zenitha - sprawne (wiecej z naprawe zaplacisz niz za to).

Re: Punkt naprawy starych aparatów

PostNapisane: piątek, 14 lip 2006, 14:36
przez McCool
rymek napisał(a):Siemka,
No najblizej to chyba w Koszaline, na Zwyciezcow tak ? O ile jeszce to tam jest.

Na Zwycięstwa chyba raczej.

Re: Punkt naprawy starych aparatów

PostNapisane: sobota, 15 lip 2006, 15:00
przez rymek
McCool napisał(a):Na Zwycięstwa chyba raczej.

Byc moze, nie znam sie (=

Bruno: wyslalem PW

A ma ktos jakies filtry ?