Strona 1 z 1

Poszukujemy wolontariuszy

PostNapisane: czwartek, 13 lip 2006, 08:58
przez użytkownik
Komitet organizacyjny "Pomóżmy Natalii" poszukuje wolontariuszy, mogących pracować przez okres wakacji na rzecz Natalii Kacperek.

1)jeśli w okresie wakacji przebywasz w Kołobrzegu,
2)jesteś osobą, którą cechuje: otwartość, uczciwość i chęć pomocy,
3)umiesz obsługiwać komputer,
4)masz ukończony 16 rok życia i chciałbyś nam pomóc

zadzwoń do nas lub wyślij nam maila - odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe

email: pomoc.dla.natalki@gmail.com
tel. 094 35 51 675

więcej info na http://www.kolobrzeg.pl/natalia/

PostNapisane: czwartek, 13 lip 2006, 22:08
przez jeepi_srs
Skąd jest ta dziewczynka ?

PostNapisane: piątek, 14 lip 2006, 23:59
przez użytkownik
jeepi_srs napisał(a):Skąd jest ta dziewczynka ?


...oczywiście z Kołobrzegu.
Aktualnie Natalia przebywa w klinice w Szczecinie. Wkrótce dostanie wypis ze szpitala i wtedy zacznie się problem - skąd wziąć pieniądze na lek. Robimy co możemy, ale niestety brakuje rąk do pracy. Koszt całego leczenia to ponad 252 000 zł.


więcej info na http://www.kolobrzeg.pl/natalia

PostNapisane: poniedziałek, 31 lip 2006, 09:55
przez użytkownik
Poszukujemy osoby która mogłaby przetłumaczyć serwis http://www.kolobrzeg.pl/natalia na język angielski - oczywiście bezpłatnie. Może znacie kogoś kto by się podjął?


pomoc.dla.natalki@gmail.com


więcej na http://www.kolobrzeg.pl/natalia/

PostNapisane: środa, 2 sie 2006, 16:33
przez Messenger
Sprawdzaliście zagraniczne fundacje pomagające w takich przypadkach??

PostNapisane: środa, 2 sie 2006, 22:14
przez użytkownik
Mamy taki cel dlatego szukamy speców od języka angielskiego. Może trudno w to uwierzyć ale naprawdę brakuje nam sił i czasu i dlatego potrzebujemy wsparcia. teraz wygląda to tak, że poprostu nie ma kto się tym zająć.
Ostatnio udało nam sie namówić do współpracy jednego z tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego.
Znaleźć kogoś z angielskim jest zdecydowanie trudniej.

PostNapisane: poniedziałek, 14 sie 2006, 13:30
przez użytkownik
Na 16 sierpnia zaplanowano kolejne badanie rezonansem magnetycznym. Przypomnijmy, że wyniki ostatniego badania rezonansem były na tyle niepomyślne, że lekarz prowadzący zdecydował się przeprowadzić drenaż opon mózgowo- rdzeniowych. Operacja polegała na "instalacji" urządzenia pozwalającego na podawanie leków bezpośrednio do mózgu Natalii. Niestety zabieg trzeba było przeprowadzić dwukrotnie, a ten ostatni odbył się 29 lipca. Od operacji minęły już 2 tygodnie tak więc powinny być już widoczne efekty leczenia Natalii tą drogą, co wykaże badanie rezonansem.

Niestety dotarła do nas informacja o chwilowych kłopotach ze zdrowiem mamy Natalii. Wielki stres spowodowany chorobą córki nie pozostaje bez wpływu na jej zdrowie.

pomoc.dla.natalki@gmail.com

Więcej na http://www.kolobrzeg.pl/natalia/aktualnosci.htm

PostNapisane: wtorek, 22 sie 2006, 12:50
przez użytkownik
Jest znacznie lepiej.:
Stan zdrowia Natalii Kacperek polepszył sie na tyle, że lekarze zrezygnowali z przeprowadzenia badania rezonansem magnetycznym. Mówi się także o tym, że niebawem Natalia będzie mogła wrócić do domu. Lekarze są bowiem zdania, że proces zdrowienia będzie przebiegał zdecydowanie lepiej w warunkach domowych. W praktyce leczenie kliniczne Natalii będzie się sprowadzało do 3-dniowych wizyt w Szczecinie, w trakcie których, będzie uzupełniany lek.

...dobre wieści ? :) :) :)

Więcej info na http://www.kolobrzeg.pl/natalia/aktualnosci.htm

PostNapisane: piątek, 25 sie 2006, 08:42
przez użytkownik
Z radością podaje się do wiadomości, że Natalia wróciła do domu :) Oczywiście - jak pisaliśmy wcześniej - Natalka będzie jeszcze wracać do kliniki co pewien czas.
Najprawdopodobniej Natalka pojawi się także na organizowanym przez stowarzyszenie VICTORIA II Festynie zdrowia. Festyn odbędzie się w sobotę 26.08.2006 r. na Skwerze Pionierów.
serdecznie zapraszamy


Więcej na http://www.kolobrzeg.pl/natalia/aktualnosci.htm

PostNapisane: piątek, 25 sie 2006, 09:13
przez Nemezis-kg
Ja przyjdę na bank!

PostNapisane: niedziela, 27 sie 2006, 13:16
przez spOks
Pozdrówcie tą dziewczynke od ludzisk z forum,niech się trzyma cieplutko... :wink:

PostNapisane: poniedziałek, 28 sie 2006, 13:37
przez użytkownik
20 000 zł - taką właśnie kwotę podarowała FUNDACJA POLSAT na leczenie Natalii.
Jest co świętować :)


więcej info na http://www.kolobrzeg.pl/natalia/aktualnosci.htm

PostNapisane: wtorek, 29 sie 2006, 14:24
przez użytkownik
Natalia, która w dniu wczorajszym pojechała do Szczecina na uzupełnienie leku musiała pozostać w klinice. Powodem takiej decyzji lekarza prowadzącego była gorączka. Natalia pozostanie w Szczecinie aż do momentu gdy gorączka spadnie.


Rodzice i nauczyciele Natalii zwracają się z apelem o pomoc w zakupie podręczników do pierwszej klasy gimnazjum. Koszt całego kompletu wraz z ćwiczeniami to wydatek rzędu około 400 zł. Osoby, które chcą pomóc w zakupie podręczników proszone są o kontakt na adres: pomoc.dla.natalki@gmail.com lub pod nr tel. 94 35 51 675 w godzinach 8- 15 i w czw. 9-17.