Strona 1 z 1

Napisane:
czwartek, 13 lip 2006, 00:08
przez j0shu4
aircheck

Napisane:
czwartek, 13 lip 2006, 08:27
przez sebamac
programik: screaaerradio
wersja PL jest chyba na
http://www.dobreprogramy.pl

Napisane:
czwartek, 13 lip 2006, 08:28
przez sebamac
wkradl sie blad, a nie ma edit
SCREAMERRADIO

Napisane:
piątek, 14 lip 2006, 14:12
przez SieJa
STREAMRIPPER For Winamp jako wtyczka do Winampa nagrywa w formacie mp3.

Napisane:
niedziela, 16 lip 2006, 17:10
przez voodoo3500
STREAMRIPPER - tak, mały prosty dobry sprawdzony

Napisane:
czwartek, 27 lip 2006, 20:30
przez Roman
a może ktoś wie, jak zapisać relację z itvp?

Napisane:
niedziela, 30 lip 2006, 16:20
przez nyGGaz
jest jakiś program którym najpierw zaznaczasz miejsce na pulpicie lub jakies inne, np. stronka internetowa itp wlaczasz rec i sie nagrywa, niestety z tego co mi wiadomo filmik ktory otrzymujemy w wyniku jest w bardzo dziwnym formacie (czytaj: zajmuje wiele miejsca na dysku).. jak bede mial chwile poszukam i dam info co to za progs.
Peace. . .