:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
mamy trenera Holender Leo Beenhakker
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=1&t=14852
Strona
1
z
1
mamy trenera Holender Leo Beenhakker
Napisane:
wtorek, 11 lip 2006, 19:59
przez
boss
Holender Leo Beenhakker
http://mundial.wp.pl/kat,26721,wid,8389 ... caid=11f1c
ciekawe co na to piłkarze......
Napisane:
wtorek, 11 lip 2006, 20:00
przez
Roman
habemus Leo?
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.ph ... 332#336332