Strona 1 z 6

[Ognisko] 15 lipiec (sobota)

PostNapisane: niedziela, 9 lip 2006, 09:39
przez Flo_
Moze by tak ognisko na plytach co? :twisted: Moze sie zejdzie z 50 osob jak za czasow swietnosci :)

PostNapisane: niedziela, 9 lip 2006, 09:42
przez kamila
muszę zobaczyć w kalendarzyku :P :wink:

PostNapisane: niedziela, 9 lip 2006, 10:01
przez Vin
jesu
kamila
wyrzuć kalendarzyk
kalendarzyk kłamie

:P :D

PostNapisane: niedziela, 9 lip 2006, 10:02
przez redlovebloodgirl
Flo czemu ty zawsze takie glupie terminy wymyslasz? :|
nie e bedzie mnie.... :(

PostNapisane: niedziela, 9 lip 2006, 10:02
przez Flo_
redlovebloodgirl napisał(a):Flo czemu ty zawsze takie glupie terminy wymyslasz? :|
nie e bedzie mnie.... :(


a tam glupie, dogodne

PostNapisane: niedziela, 9 lip 2006, 10:06
przez cichy
hmm...moze sie pojawie :twisted: :twisted: :twisted:

PostNapisane: niedziela, 9 lip 2006, 10:30
przez kamila
cichy napisał(a):hmm...moze sie pojawie :twisted: :twisted: :twisted:
z Kamiś nie pogadasz? [smilie=whip.gif]

PostNapisane: niedziela, 9 lip 2006, 16:38
przez kulA
byc moze sie pojawie, bardzo prawdopodobne jest to

PostNapisane: niedziela, 9 lip 2006, 17:00
przez Flo_
kulA napisał(a):byc moze sie pojawie, bardzo prawdopodobne jest to


dawaj dawaj, moze bedzie czas pogadac nawet :)

PostNapisane: poniedziałek, 10 lip 2006, 09:30
przez kulA
Flo_ napisał(a):
kulA napisał(a):byc moze sie pojawie, bardzo prawdopodobne jest to


dawaj dawaj, moze bedzie czas pogadac nawet :)

ostatnio byles zajety rozmowa z innymi wiec nie chcialem przeszkadzac :)

PostNapisane: poniedziałek, 10 lip 2006, 11:02
przez Flo_
kulA napisał(a):
Flo_ napisał(a):
kulA napisał(a):byc moze sie pojawie, bardzo prawdopodobne jest to


dawaj dawaj, moze bedzie czas pogadac nawet :)

ostatnio byles zajety rozmowa z innymi wiec nie chcialem przeszkadzac :)


sila wyzsza :)

PostNapisane: poniedziałek, 10 lip 2006, 13:11
przez yennefer
mnie też nie bedzie, niestety :( życze udanej zabawy i do zobaczenia na nastepnym, mam nadzieje :)