[Ognisko] 15 lipiec (sobota)
Moze by tak ognisko na plytach co?
Moze sie zejdzie z 50 osob jak za czasow swietnosci 
Moze sie zejdzie z 50 osob jak za czasow swietnosci 
Moze sie zejdzie z 50 osob jak za czasow swietnosci 



redlovebloodgirl napisał(a):Flo czemu ty zawsze takie glupie terminy wymyslasz?
nie e bedzie mnie....

z Kamiś nie pogadasz?cichy napisał(a):hmm...moze sie pojawie![]()
![]()
![whip [smilie=whip.gif]](./images/smilies/whip.gif)
kulA napisał(a):byc moze sie pojawie, bardzo prawdopodobne jest to

Flo_ napisał(a):kulA napisał(a):byc moze sie pojawie, bardzo prawdopodobne jest to
dawaj dawaj, moze bedzie czas pogadac nawet

kulA napisał(a):Flo_ napisał(a):kulA napisał(a):byc moze sie pojawie, bardzo prawdopodobne jest to
dawaj dawaj, moze bedzie czas pogadac nawet
ostatnio byles zajety rozmowa z innymi wiec nie chcialem przeszkadzac

życze udanej zabawy i do zobaczenia na nastepnym, mam nadzieje 