Strona 1 z 8

PostNapisane: czwartek, 6 lip 2006, 10:24
przez Tisaja
Jak wiadomo wszystkim ludzikom z forum.tkk.pl zloty ludzi piszacych na tym forum sa dosc duzym wyd. kulturalnym w naszym miescie.
:lol: :lol: :lol: Taaaaaaaa.... :lol:

WZT... świetnie.. ja nawet wczesniejsze propozycje jakos przeoczyłam ... a,że na takich imprezkach "w kupie raźniej" .Wyglądaj za mną.. ;)

PostNapisane: czwartek, 6 lip 2006, 10:25
przez U-S
Beata Kozidrak jest w programie po 17.00

PostNapisane: czwartek, 6 lip 2006, 10:29
przez Tisaja
Taa... WZT..... a forumowicze to "elyta" :lol: :lol: :lol: Zwłaszcza na zlotach i spotkaniach.... :lol: :lol:

PostNapisane: czwartek, 6 lip 2006, 10:30
przez U-S
WZT napisał(a):
TISAJA napisał(a):
Jak wiadomo wszystkim ludzikom z forum.tkk.pl zloty ludzi piszacych na tym forum sa dosc duzym wyd. kulturalnym w naszym miescie.
:lol: :lol: :lol: Taaaaaaaa.... :lol:

WZT... świetnie.. ja nawet wczesniejsze propozycje jakos przeoczyłam ... a,że na takich imprezkach "w kupie raźniej" .Wyglądaj za mną.. ;)


Forum w niektorych kregach jest opinio tworcze to moze juz niedlugo forum wyrosnie na sekte.....


...albo loże masońską

PostNapisane: czwartek, 6 lip 2006, 11:34
przez kamila
a mnie nie będzie :P

PostNapisane: czwartek, 6 lip 2006, 11:35
przez EmDeKa
Pod molo o 20 to będzie 1000 osób. Jak mają się rozpoznać i znaleźć w tym tłumie forumowicze?