Strona 1 z 1

Czy ktoś się orientuje

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 20:21
przez Leon
Czy może ktoś z Was wie gdzie można w kołobrzegu zdobyć uprawnienia na wózek widłowy??
Za wszelkie informacje serdecznie dziękuje :)

PostNapisane: czwartek, 6 lip 2006, 14:16
przez Flo_
w Koszalinie widzialem ze jest, na prostopadlej do Pilsudskiego (nie zauwazylem nazwy ulicy) Jest taka tablica LOK :)

PostNapisane: sobota, 8 lip 2006, 07:31
przez ewe
Spóźniłeś sie ,trwa właśnie kurs z "bezrobotnego" za darmo .i tam sie może popytaj

PostNapisane: poniedziałek, 17 lip 2006, 20:21
przez Sato
dzisiaj trafilismy z .Y. na miescie na to ogloszenie :)

faktem jest, ze to spoza miasta, ale...

Obrazek

:P

PostNapisane: poniedziałek, 17 lip 2006, 22:27
przez Amstrad13
Ja jeżdżę na hurtowni w pracy bez żadnych uprawnień :lol:

PostNapisane: wtorek, 18 lip 2006, 08:45
przez qrczak
Amstrad13 napisał(a):Ja jeżdżę na hurtowni w pracy bez żadnych uprawnień :lol:


To uważaj, bo tu są/byli tacy co dokumenty zbierają na temat czyjejś działalności w pracy. Naprawdę uważaj bo to wielcy śledczy są. :lol:

PostNapisane: wtorek, 18 lip 2006, 10:02
przez Flo
qrczak napisał(a):
Amstrad13 napisał(a):Ja jeżdżę na hurtowni w pracy bez żadnych uprawnień :lol:


To uważaj, bo tu są/byli tacy co dokumenty zbierają na temat czyjejś działalności w pracy. Naprawdę uważaj bo to wielcy śledczy są. :lol:


zgadza sie, sciany maja uszy :)

PostNapisane: wtorek, 18 lip 2006, 13:16
przez PIOTRGAN
numer do gościa co zaczyna właśnie kurs :)

0943520849