Czy ktoś się orientuje
Czy może ktoś z Was wie gdzie można w kołobrzegu zdobyć uprawnienia na wózek widłowy??
Za wszelkie informacje serdecznie dziękuje
Za wszelkie informacje serdecznie dziękuje





Amstrad13 napisał(a):Ja jeżdżę na hurtowni w pracy bez żadnych uprawnień

qrczak napisał(a):Amstrad13 napisał(a):Ja jeżdżę na hurtowni w pracy bez żadnych uprawnień
To uważaj, bo tu są/byli tacy co dokumenty zbierają na temat czyjejś działalności w pracy. Naprawdę uważaj bo to wielcy śledczy są.
