Strona 1 z 33

[zabawa] zniszcz zyczenie]

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 13:41
przez Flo_
Zasady są proste: niszczysz życzenie poprzednika, po czym piszesz swoje. Następny robi to samo i tak dalej. Chodzi o to, żeby zniszczenie życzenia było jak najdowcipniejsze i w miarę logiczne.

Przykład:

Zyczenie:

Chciałbym być Bogiem...

Zniszczenie zyczenia:

Twoje życzenie się spełnia.Jesteś bogiem, ale nikt w Ciebie nie wierzy...



Zabawa zapozyczona z forum Hattricka :)

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 13:41
przez Flo_
zaczynam


chcialbym miec milion dolarow

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 13:52
przez Bruno
Nie bedziesz mial niczego, co moglbys za nie kupic

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 14:00
przez Flo_
jeszcze jedna taka zasada pewna

Jesli chcemy zniszczyc zyczenie a nie podamy swojego (nawet dla zabawy wymyslonego) to proponuje w ogole nie niszczyc, bo sie zabawa psuje


od nowa

chcialbym woz strazacki

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 14:29
przez Mario
Flo_ napisał(a):chcialbym woz strazacki

Mówisz i masz.
Tyle, że Monsters Garage przerobili ci go na karetkę pogotowia.

Chciałbym umieć się teleportować.
:)

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 14:33
przez Flo_
Mario napisał(a):
Flo_ napisał(a):chcialbym woz strazacki

Mówisz i masz.
Tyle, że Monsters Garage przerobili ci go na karetkę pogotowia.

Chciałbym umieć się teleportować.
:)


ale prosze bardzo, umiesz sie teleportowac, ale jeszcze nikt nie wymyslil teleportu :lol:



Chcialbym skoczyc w przepasc

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 14:43
przez Flo_
Polska zostaje mistrzem swiata w futbolu rozgrywanym na dywanie kapslami


Chce urosnac

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 14:45
przez Roman
proszę bardzo
rośniesz, masz 3,10 - spróbuj sobie teraz ciuchy kupić

chcę żeby był pokój na świecie :P

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 14:47
przez Flo_
Drogi Romanie mam dla Ciebie pokoj do wynajecia w Wenecji, Kuala Lumpur, Rio De Janeiro lub Nowym Jorku. Wybieraj :lol:

Drogi Ptaku, biegasz jak Flashback, przez co nie zauwazyles prawdziwej milosci na ulicy



Chcialbym byc kobieta

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 15:06
przez barmaid
Pstryk...tańczysz. Ale tylko na ludowo... zaczynasz cos innego i leżysz... :lol:

Chciałabym cofnąć czas...

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 15:13
przez qrczak
Cofnęłaś czas ciut za daleko i nigdy się nie urodziłaś.


Chciałbym latać.