[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

[zabawa] zniszcz zyczenie]

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 13:41

Zasady są proste: niszczysz życzenie poprzednika, po czym piszesz swoje. Następny robi to samo i tak dalej. Chodzi o to, żeby zniszczenie życzenia było jak najdowcipniejsze i w miarę logiczne.

Przykład:

Zyczenie:

Chciałbym być Bogiem...

Zniszczenie zyczenia:

Twoje życzenie się spełnia.Jesteś bogiem, ale nikt w Ciebie nie wierzy...



Zabawa zapozyczona z forum Hattricka :)
Flo_
 

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 13:41

zaczynam


chcialbym miec milion dolarow
Flo_
 

Postprzez Bruno » środa, 5 lip 2006, 13:52

Nie bedziesz mial niczego, co moglbys za nie kupic
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 14:00

jeszcze jedna taka zasada pewna

Jesli chcemy zniszczyc zyczenie a nie podamy swojego (nawet dla zabawy wymyslonego) to proponuje w ogole nie niszczyc, bo sie zabawa psuje


od nowa

chcialbym woz strazacki
Flo_
 

Postprzez Mario » środa, 5 lip 2006, 14:29

Flo_ napisał(a):chcialbym woz strazacki

Mówisz i masz.
Tyle, że Monsters Garage przerobili ci go na karetkę pogotowia.

Chciałbym umieć się teleportować.
:)
Avatar użytkownika
Mario
Dyskutant
 
Posty: 157
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2005, 00:12
Lokalizacja: stąd

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 14:33

Mario napisał(a):
Flo_ napisał(a):chcialbym woz strazacki

Mówisz i masz.
Tyle, że Monsters Garage przerobili ci go na karetkę pogotowia.

Chciałbym umieć się teleportować.
:)


ale prosze bardzo, umiesz sie teleportowac, ale jeszcze nikt nie wymyslil teleportu :lol:



Chcialbym skoczyc w przepasc
Flo_
 

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 14:43

Polska zostaje mistrzem swiata w futbolu rozgrywanym na dywanie kapslami


Chce urosnac
Flo_
 

Postprzez Roman » środa, 5 lip 2006, 14:45

proszę bardzo
rośniesz, masz 3,10 - spróbuj sobie teraz ciuchy kupić

chcę żeby był pokój na świecie :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 14:47

Drogi Romanie mam dla Ciebie pokoj do wynajecia w Wenecji, Kuala Lumpur, Rio De Janeiro lub Nowym Jorku. Wybieraj :lol:

Drogi Ptaku, biegasz jak Flashback, przez co nie zauwazyles prawdziwej milosci na ulicy



Chcialbym byc kobieta
Flo_
 

Postprzez barmaid » środa, 5 lip 2006, 15:06

Pstryk...tańczysz. Ale tylko na ludowo... zaczynasz cos innego i leżysz... :lol:

Chciałabym cofnąć czas...
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez qrczak » środa, 5 lip 2006, 15:13

Cofnęłaś czas ciut za daleko i nigdy się nie urodziłaś.


Chciałbym latać.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości