Strona 1 z 1
praca dla młodzieży

Napisane:
wtorek, 4 lip 2006, 15:48
przez lukaszkg
mam pytanie słyszałem kiedyś w telewizji kablowej kołobrzeg w wiadomościach (to było chyba kilka miesięcy temu) że w kołobrzegu powstało takie miejsce gdzie można znaleść prace na wakacje dla młodzieży czy to prawda jak tak to gdzie to się mieści

Napisane:
wtorek, 4 lip 2006, 15:49
przez qrczak
W internacie Z.S.O im. Henryka Sienkiewicza przy 1 maja kiedyś coś było. Może to o to chodzi.

Napisane:
wtorek, 4 lip 2006, 17:56
przez lukaszkg

Napisane:
wtorek, 4 lip 2006, 19:29
przez boss
w Sienkiewsiczu jest biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży można tam się zgłaszać.......zawsze warto spróbować w OHP

Napisane:
wtorek, 4 lip 2006, 19:35
przez boss
ewentualnie pośredniak przy urzędzie ........ale tam z ofertami dla młodzieży kiepsko

Napisane:
środa, 5 lip 2006, 09:45
przez lukaszkg
boss napisał(a):w Sienkiewsiczu jest biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży można tam się zgłaszać.......zawsze warto spróbować w OHP
raczej o to mi chodziło tylko gdzie to się mieści?? na ul sienkiewicza czy gdzie??

Napisane:
środa, 5 lip 2006, 09:47
przez lukaszkg
boss napisał(a):w Sienkiewsiczu jest biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży można tam się zgłaszać.......zawsze warto spróbować w OHP
a te OHP to to jest to samo co biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży w Sienkiewsiczu

??

Napisane:
środa, 5 lip 2006, 13:27
przez Roman
w sienkiewiczu - znaczy w "gromku" - znaczy ul. 1 Maja 47

Napisane:
środa, 5 lip 2006, 14:38
przez Joey
lukaszkg napisał(a):boss napisał(a):w Sienkiewsiczu jest biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży można tam się zgłaszać.......zawsze warto spróbować w OHP
a te OHP to to jest to samo co biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży w Sienkiewsiczu

??
a ohp to Ochotnicze Hufce Pracy
