Strona 1 z 3

PostNapisane: wtorek, 4 lip 2006, 06:48
przez kołysanka
truskawka - swoją drogą chyba jedyny owoc z nasionami na zewnątrz :)

PostNapisane: wtorek, 4 lip 2006, 07:15
przez kołysanka
to następne :)

Obrazek

PostNapisane: wtorek, 4 lip 2006, 10:50
przez Elfik
Persymona

PostNapisane: wtorek, 4 lip 2006, 12:39
przez bezAMBICJI
guanabana

PostNapisane: wtorek, 4 lip 2006, 21:02
przez bezAMBICJI
No to teraz moja kolej :wink:

Obrazek

PostNapisane: wtorek, 4 lip 2006, 22:05
przez Elfik
Arbuz?

PostNapisane: wtorek, 4 lip 2006, 22:32
przez bezAMBICJI
nie :wink:

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 00:01
przez Elfik
Kurcze, zaczęłam szukać owocu, który przypominałby ten na zdjęciu i nie znalazłam. Najbardziej podobna była papaja (kolor) ale gdzie w takim razie charakterystyczne pestki...Niczego mi ten owoc nie przypomina. Podpowiedz coś :help:

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 00:07
przez bezAMBICJI
wydawało mi się że łatwe będzie...hmmm.....dam szanse jeszcze innym i jak do jutra nikt nie zgadnie to troszke podpowiem :D

upsss...znaczy sie do dzisiaj ale później :wink: :roll:

PostNapisane: środa, 5 lip 2006, 01:56
przez MadziUlka
ptaku napisał(a):Totalny strzał (nigdy nie widziałem, nie jadłęm)... awokado?


Awokado ma w srodku tylko jedna pestke
ja bym predzej powiedziala ze to jakis rodzaj melona albo papaja.......