truskawka - swoją drogą chyba jedyny owoc z nasionami na zewnątrz
Napisane: wtorek, 4 lip 2006, 07:15
przez kołysanka
to następne
Napisane: wtorek, 4 lip 2006, 10:50
przez Elfik
Persymona
Napisane: wtorek, 4 lip 2006, 12:39
przez bezAMBICJI
guanabana
Napisane: wtorek, 4 lip 2006, 21:02
przez bezAMBICJI
No to teraz moja kolej
Napisane: wtorek, 4 lip 2006, 22:05
przez Elfik
Arbuz?
Napisane: wtorek, 4 lip 2006, 22:32
przez bezAMBICJI
nie
Napisane: środa, 5 lip 2006, 00:01
przez Elfik
Kurcze, zaczęłam szukać owocu, który przypominałby ten na zdjęciu i nie znalazłam. Najbardziej podobna była papaja (kolor) ale gdzie w takim razie charakterystyczne pestki...Niczego mi ten owoc nie przypomina. Podpowiedz coś
Napisane: środa, 5 lip 2006, 00:07
przez bezAMBICJI
wydawało mi się że łatwe będzie...hmmm.....dam szanse jeszcze innym i jak do jutra nikt nie zgadnie to troszke podpowiem
upsss...znaczy sie do dzisiaj ale później
Napisane: środa, 5 lip 2006, 01:56
przez MadziUlka
ptaku napisał(a):Totalny strzał (nigdy nie widziałem, nie jadłęm)... awokado?
Awokado ma w srodku tylko jedna pestke
ja bym predzej powiedziala ze to jakis rodzaj melona albo papaja.......