miejsca i legendy
no wlasnie. znacie moze jakies miejsca/miejscowosci w okolicach Kolobrzegu, z ktorymi wiaza sie jakies ciekawe legendy? mniej lub bardziej straszne. jakies ciekawostki. dobrze by bylo zeby dalo sie tak rowerem dojechac 



, a jak wlozysz do ust trzy srodkowe palce to spelni sie Twoje zyczenie


Legenda glosi ze jeszcze nikt tych bagien nie zbadal 
U-S napisał(a):piszemy o tym samym Cichy



cichy napisał(a):U-S napisał(a):piszemy o tym samym Cichy
mamy te same mysli![]()
wiem wiem, ale ten sam czas wyslania
jeszcze jak pojedziesz na zieleniewo i na wysokosci fabryki skrecisz w prawo i caly czas prosto to w pewnym momencie bedzie bardzo ladny pensjonat (chyba), ale niestety spalony i zapuszczony, nie mniej bardzo ladnie i klimatycznie wyglada, nad rzeczka, z tylu las itd.
Flo_ napisał(a):albo skocz do Ponterozy (jak to sie pisze?) do Drzonowa
FiDo napisał(a):adebar? to jakis muzulmanin byl?:PP
U-S napisał(a):FiDo napisał(a):adebar? to jakis muzulmanin byl?:PP
mogę Ci jutro napisać? Mam gdzieś legendę z nim związaną...w kronice Kroczyńskiego, ale oczka mi już się zamykają i ide lulu. Papatki
czekam
FiDo napisał(a):Flo_ napisał(a):albo skocz do Ponterozy (jak to sie pisze?) do Drzonowa
no ale co tam jest?
na temat plis
