Strona 1 z 1

Jade jutro do Poznania

PostNapisane: piątek, 30 cze 2006, 19:06
przez Koala
Witam wyjazd jutro w godzinach porannych (5-7) do Poznania mam wolną przestrzeń transportową
oferty na PW

waznosc oferty dzis do 24.00

PostNapisane: piątek, 30 cze 2006, 22:46
przez Koala
NIEAKTUALNE

PostNapisane: sobota, 1 lip 2006, 21:18
przez Koala
Juz wrociłem... :|
to co sie dzije na polskich drogach to HORROR
przad Szczecinikiem powazny wypadek zderzenie czołowe nauki jazdy z wyprzedzajacego na 3ciego kierowce renault megane. 3 osoby w stanie ciezkim w tym mlodą dziewczyne helikopterem zabrano do szpitala,tak samo instruktora i kierowca drugiego z aut Rkami do najblizego szpitala. LUDZIE NIE MAJĄ WYOBRAZNI to tylko ułamki sekund!!!!!!!!!!!! pomyslcie o innych...

moi drodzy lato idzie nogi z gazu
oto kilka zdjec ku przestrodze
Obrazek
4,5KM korku na drodze

Obrazek
smiglowiec wyladował na polu

Obrazek

Zmiazdzony naprawde grubo (fiat punto)

Obrazek

A moze zdaże... a co jak nie zgine zabije inną osobe?!



naprawde zycie jest piekne uważajcie! Czy warto az tak pedzić?

PostNapisane: niedziela, 2 lip 2006, 08:47
przez ewe
Ktoś m,ówił , że lepiej godzine później niż całe życie za wcześnie

PostNapisane: niedziela, 2 lip 2006, 15:06
przez Koala
tu były sekundy... i ktos zginął

PostNapisane: niedziela, 2 lip 2006, 15:11
przez FiDo
szkoda Koala, ze nie zrobiles z bliska zdjecia punto. bylo by naprawde dobre i pouczajace zdjecie. wlasnie przez ta eLke.

PostNapisane: niedziela, 2 lip 2006, 22:21
przez Peny
Podejrzewam ze trudno byloby zrobic zdjecie z bliska, bo akcja trwala...
Gdy sie robi cieplo, niektórym kierowcom odbija...\
"Najwięcej wypadków, w których uczestniczą nietrzeźwi zdarza się w miesiącach letnich."

"Na prostym odcinku drogi w 2005r. zdarzyło się 57,3% wszystkich wypadków"

wiecej: STOP WARIATOM DROGOWYM

Kierowco, jedź ostrożnie

Polecam psychotesty :)

PostNapisane: niedziela, 2 lip 2006, 22:24
przez Flo_
zycie, tak bedzie i nic z tym nie zrobimy

PostNapisane: poniedziałek, 3 lip 2006, 00:07
przez McCool
No co?! Jakby nie było takich psycholi na drodze, to lekarze by nie mieli roboty ;/

PostNapisane: poniedziałek, 3 lip 2006, 08:14
przez Peny
McCool napisał(a):No co?! Jakby nie było takich psycholi na drodze, to lekarze by nie mieli roboty ;/

ee... ??
uwazasz ze lekarze nie maja ciekawszych zajec?
To chyba właśnie z potrzeby zostały powołane "erki" a nie dlatego ze lekarze nie maja co robic ;/.. czy sie myle?
:help:

PostNapisane: poniedziałek, 3 lip 2006, 08:16
przez Demurrer
Mój ojciec mawia, że każdego młodego kierowcę powinno się obowiązkowo brać na jeden dyżur karetki jadącej do wypadku. Żeby z bliska na żywo zobaczył. Potem gwarantowany sukces wychowawczy.

PostNapisane: poniedziałek, 3 lip 2006, 12:06
przez qrczak
Demurrer napisał(a):Mój ojciec mawia, że każdego młodego kierowcę powinno się obowiązkowo brać na jeden dyżur karetki jadącej do wypadku. Żeby z bliska na żywo zobaczył. Potem gwarantowany sukces wychowawczy.


Czemu każdego :?:
Nie lepiej tylko tych, którzy przez głupotę spowodują wypadek :?:
Bardzo dużo "starych" kierowców jeździ po wariacku, nie można uogólniać.
A wypadki były, są i będą, nic się na to nie poradzi.

PostNapisane: poniedziałek, 3 lip 2006, 13:20
przez kołysanka
qrczak napisał(a):Czemu każdego :?:
Nie lepiej tylko tych, którzy przez głupotę spowodują wypadek :?:


...bo lepiej zapobiegać niż "być mądrym po"

szkoda tylko, że takie wrażenia na ogół na długo nie wystarczają... :(

PostNapisane: poniedziałek, 3 lip 2006, 13:37
przez Koala
FiDo napisał(a):szkoda Koala, ze nie zrobiles z bliska zdjecia punto. bylo by naprawde dobre i pouczajace zdjecie. wlasnie przez ta eLke.


Obrazek


Obrazek



Fido nie pozwolili blizej podejsc... zresztą trwała akcja wynosili ranną dziewczyne do smigłowca :help: