Strona 1 z 3

Wspolne ogladanie

PostNapisane: środa, 28 cze 2006, 20:44
przez Flo_
W piatek i sobote wraz z zacnym SatH^Raa ogladamy mecze w Anti

Piatek 21:00

Wlochy - Ukraina

Sobota 21:00

Brazylia - Francja

Wszyscy sa zaproszeni :twisted: Im wiecej ludu tym lepiej :twisted:

PostNapisane: środa, 28 cze 2006, 20:45
przez Mafi
prawie jak zlot... ;p

PostNapisane: środa, 28 cze 2006, 20:46
przez Flo_
Mafi napisał(a):prawie jak zlot... ;p


prawie nie robi tu ZADNEJ roznicy :twisted:

PostNapisane: środa, 28 cze 2006, 20:49
przez Flo_
mala korekta

o 17 tez mozna juz ogladac Niemcy - Argentyna :twisted:

PostNapisane: środa, 28 cze 2006, 20:49
przez Vin
dzieki za zaproszenie
przyjde

:]

PostNapisane: środa, 28 cze 2006, 20:50
przez Flo_
Vin napisał(a):dzieki za zaproszenie
przyjde

:]


trzymam za slowo :twisted:

PostNapisane: środa, 28 cze 2006, 20:51
przez Vin
Flo_ napisał(a):
Vin napisał(a):dzieki za zaproszenie
przyjde

:]


trzymam za slowo :twisted:


sie za kieszen trzymaj jak zaprosiles
a nie za slowo

:]

PostNapisane: środa, 28 cze 2006, 20:52
przez Flo_
Vin napisał(a):
Flo_ napisał(a):
Vin napisał(a):dzieki za zaproszenie
przyjde

:]


trzymam za slowo :twisted:


sie za kieszen trzymaj jak zaprosiles
a nie za slowo

:]


hehe :twisted: No jak przyjdziesz to pomysle :)

PostNapisane: środa, 28 cze 2006, 20:56
przez Mafi
Flo_ napisał(a):
Vin napisał(a):
Flo_ napisał(a):
Vin napisał(a):dzieki za zaproszenie
przyjde

:]


trzymam za slowo :twisted:


sie za kieszen trzymaj jak zaprosiles
a nie za slowo

:]


hehe :twisted: No jak przyjdziesz to pomysle :)

a jak ja przyjdę to też pomyślisz? ;p ;p ;p

PostNapisane: środa, 28 cze 2006, 21:09
przez Flo_
kurde ja nie organizuje, ja mowie ze ogladam tam mecz :)

PostNapisane: środa, 28 cze 2006, 21:24
przez Hnitek
Może też wpadne, zobacze jeszcze ;)

PostNapisane: środa, 28 cze 2006, 22:43
przez Kalynka
Ja tam bylam prawie na kazdym meczu i z frekwencja jest slabiutko /pomijajac mecze ktora grala Polska/.

PostNapisane: czwartek, 29 cze 2006, 10:15
przez kazió
bede z wami duchem heh

PostNapisane: czwartek, 29 cze 2006, 12:34
przez Tisaja
Mogłabym przyjść... komentować w sposób, za który byście mnie zabili...(chyba znacie mój stosunek do piłki noznej) :twisted:

Hmmm... kuszące.... :twisted: