Strona 1 z 1

baner wzamian za logo

PostNapisane: piątek, 16 cze 2006, 12:40
przez lukaszkg
potrzebuje logo do mojej strony http://www.lukaszkg.xp.pl chodzi mi o te logo co jest na góże zielone żeby tam gdzie ten napis mamboportal to żeby zmienić. w napisie żeby było lukasz home page . wzamian umieszczę na mojej stronie baner ( przykład na dole mojej strony).
logo to powinno być zapisane w formacie PNG

PostNapisane: piątek, 16 cze 2006, 12:49
przez Flo_
a po polsku?