Strona 1 z 1

Uwaga konkurs!!!

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 19:48
przez U-S
Moja bliska koleżanka kupuje sobie malutką psiuńkę-suczkę. Trzeba znaleźć dla niej godne imię. Zadanie jest o tyle trudniejsze, że musi być to imię na literę V, W lub Z. Oprócz tego nazwa powinna być związana z nazwą kamienia ( np. szlachetnego). Piesek to mahoniowy stafik :-). Piszcie w tym topiku swoje pomysły. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda!!

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 19:49
przez U-S
Acha...nazwa może być dwuczłonowa.

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 20:38
przez kazió
jezu, dwu-czlonowe imie dla psa :lol: :lol: przeciez to tylko pies tylko :)
przeciez i tak reaguje tylko na ostania, moze dwie ostatnie sylaby
nazwy kamieni "szlachetnych" zazwyczaj sa rodzaju meskiego.

-warsycyt ;)

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 20:40
przez BLAaa
vaginum kamienium... lub Zibi betonum...

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 20:45
przez Hnitek
Zgredek :twisted:

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 20:58
przez Flo_
(S)Zafira

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 21:52
przez BLAaa
viagra stoleum