trainz 1.5 dodatki

Napisane:
czwartek, 15 cze 2006, 14:44
przez lukaszkg
mam pytanie czy zna ktoś stronę z dodatkami ( lokomotywy, wagony) do gry trainz 1.5

Napisane:
sobota, 17 cze 2006, 07:53
przez lukaszkg
szukałem ale nic zabardzo nie znalazł
Re: trainz 1.5 dodatki

Napisane:
niedziela, 18 cze 2006, 15:27
przez Purple Rose
lukaszkg napisał(a):mam pytanie czy zna ktoś stronę z dodatkami ( lokomotywy, wagony) do gry trainz 1.5
Poszukaj w jakiejs wyszukiwarce np. google.pl ...
http://www.szukacz.pl