Strona 1 z 3

polacy zlodzieje??teraz juz sie z tym zgadzam....:/

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 12:03
przez james
krotka historia....z przyjaciolmi ogladalem mecz polska niemcy...na balkonie (parter)wywiesilismy flage...co sie okazalo??flagi nie ma??jak mozna ukrasc narodowa flage? co za chamstwo?bez komentarza....:/

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 12:21
przez Flo_
jakas jednostka ukradla Ci flage, czy wszyscy Polacy zatem to zlodzieje?

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 13:11
przez McCool
w sumie to racja... gdzie indziej to można rower na środku chodnika nieprzypięty zostawić, a tutaj to nawet flagę skoszą.

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 13:17
przez Flo_
co nie znaczy ze wszyscy kradna

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 13:21
przez McCool
na szczescie nie wszyscy... bo wtedy nawet mój odtwarzac mp3 bym sobie musiał przypiąć do nogi żeby mi nie skosili :twisted:

chociaż spójrz że tylko w polsce wystawki z napojami i gazetami w kioskach są przywiązane łańcuchami do lady :lol:

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 13:21
przez Mafi
Wszędzie znajdą się jakieś wyjątki, nie popadajmy w paranoję, że to tylko u nas może się zdarzyć coś takiego...

Mieszkam w Polsce, jestem Polką, a jakoś się złodziejką nie czuję!! No beż przegięć, że "Polacy to złodzieje" bez takich, co?

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 13:23
przez FiDo
zlodzieje sa wszedzie. u nas tylko jest ich wiecej :lol:

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 13:24
przez Flo_
McCool napisał(a):na szczescie nie wszyscy... bo wtedy nawet mój odtwarzac mp3 bym sobie musiał przypiąć do nogi żeby mi nie skosili :twisted:

chociaż spójrz że tylko w polsce wystawki z napojami i gazetami w kioskach są przywiązane łańcuchami do lady :lol:



ano nie wszyscy, ostatnio ktos mnie oskrazyl o kradziez, dodam ze bezpodstawnie i sprawiedliwosc bez uzycia granatow byla po mojej stronie

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 13:25
przez FiDo
james nie napisal, ze wszyscy.. bo to by znaczylo, ze i on sam jest zlodziejem. wydaje mi sie to logiczne

Re: polacy zlodzieje??teraz juz sie z tym zgadzam....:/

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 13:26
przez McCool
james napisał(a):krotka historia....z przyjaciolmi ogladalem mecz polska niemcy...na balkonie (parter)wywiesilismy flage...co sie okazalo??flagi nie ma??jak mozna ukrasc narodowa flage? co za chamstwo?bez komentarza....:/

a co do tej flagi, to pewnie ktoś poczuł się większym patriotą od Ciebie i bardzo potrzebował tej flagi :lol: albo po prostu wykupili już wszystkie gazety w kioskach :twisted:

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 13:53
przez Peny
Przeciez nie jest wiadome kto ukradl te flage... moze to byl jakis niemiec rosjanin arab norweg czy czech?
Wiedza potoczna i stereotypy niestety rzadza swiadomoscia czlowieka... smutne, ale prawdziwe.
a z powodu flagi wspolczuje.

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 14:00
przez Flo_
mysle ze to na pewno osobnik innej narodowsci :twisted:

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 14:05
przez McCool
Słyszałem że Marokańczycy to także okropni złodzieje :lol:

tylko co by tu robił Marokańczyk :lol:

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 14:07
przez CeDaR
hm.. mi np. ukradziono 2 razy ten sam rower:P . Za pierwszym razem udalo mi sie go odzyskac, za drugim juz nie...

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 14:08
przez Flo_
McCool napisał(a):Słyszałem że Marokańczycy to także okropni złodzieje :lol:

tylko co by tu robił Marokańczyk :lol:


a jakies dowody, argumenty na to ze narod marokanski to zlodzieje?