Strona 1 z 1

PostNapisane: wtorek, 13 cze 2006, 13:25
przez U-S
:D Mam 60 punktów :twisted: . Spróbujcie trafić o.Dyrektorka w twarz!! :lol:

PostNapisane: wtorek, 13 cze 2006, 19:31
przez Koala
nie ten dział !!!

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 12:46
przez BLAaa
Zdobyłem 21200 punktów.
Po Romanie giertychu kasa rzuca Andrzej Lepper. Setkami dolalrów.
Po Lepperze - jarosław K. Ten rzuca plikami po 1000 dollarów.

Fajna zabawka. Można dojąć do wprawy po jakimś czasie :D

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 13:05
przez FiDo
kurde, tymi setkami lipnie sie rzuca

PostNapisane: czwartek, 15 cze 2006, 20:59
przez BLAaa
Tym razem zrobiłem 37200 punktów. Wciaga gierka

PostNapisane: piątek, 16 cze 2006, 07:21
przez echo
55 pkt - po 3 grach już nudne :wink:

PostNapisane: piątek, 16 cze 2006, 17:09
przez BLAaa
41400 i wcale nie znudziło się :)

PostNapisane: piątek, 16 cze 2006, 19:27
przez Eonica
Hehehehe... dobre :lol:

Re: Fajna gra - radiomawryja

PostNapisane: niedziela, 18 cze 2006, 15:06
przez Purple Rose
Achaja napisał(a):nie wiem, czy nie było tego na forum, ale lepiej powtórzyć niż Was tego pozbawić


http://www.radiomawryja.pl/gra.html


Zapowiada się nieźle ... zaraz w to zagram :P Dzięki za linka 8)