Mam 60 punktów
. Spróbujcie trafić o.Dyrektorka w twarz!! 

Achaja napisał(a):nie wiem, czy nie było tego na forum, ale lepiej powtórzyć niż Was tego pozbawić
http://www.radiomawryja.pl/gra.html
Dzięki za linka 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości