Strona 1 z 1

Ekwadorki

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 08:38
przez Flo
Przegralismy z Ekwadorem no ale.....

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 09:15
przez ewe
To chyba te dziennikarki ,które tak szpieguja nasza drużyne

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 09:30
przez Dreams
Taaaa.... i rozpraszały naszych chłopców... Skupić sie biedni nie mogli... :D :girl:

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 09:38
przez FiDo
e tam, polki sa lepsze :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 11:17
przez Flo
no lepsze lepsze, ale te tez fajne :)

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 15:16
przez Arkadiusz K
Wole nasze polskie kobiety, ale te dziewczyny też są niezłe :

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 15:19
przez barmaid
Absolutnie cudowne.... jetsem pod wrażeniem. :roll:

PostNapisane: piątek, 21 lip 2006, 01:53
przez nyGGaz
Fajne dziewczyny.
Byłem w Berlinie na finale, widziałem wiele dziewczyn różnych narodowości. Jednak i tak mimo wszystko Polki są najładniejsze.

Peace. . .

PostNapisane: niedziela, 23 lip 2006, 16:52
przez gość
kleżanki w pracy mam śłiczniejsze niż te amerykanki południowe

swego nie znacie a cudze chwalicie :]

PostNapisane: poniedziałek, 24 lip 2006, 22:10
przez Elf
o o o o te panie to sa super extra laski. w kolobrzegu takich nigdzie nie ma . nie sciemniajcie panowie -one sa niesamowite ! :)

PostNapisane: czwartek, 27 lip 2006, 18:55
przez tOmi
elf wyjdz z lasu to zobaczysz, ze w k-g są ładne dziewczyny:P choćby moja:) :roll: