Strona 1 z 1
Ekwadorki

Napisane:
poniedziałek, 12 cze 2006, 08:38
przez Flo
Przegralismy z Ekwadorem no ale.....


Napisane:
poniedziałek, 12 cze 2006, 09:15
przez ewe
To chyba te dziennikarki ,które tak szpieguja nasza drużyne

Napisane:
poniedziałek, 12 cze 2006, 09:30
przez Dreams
Taaaa.... i rozpraszały naszych chłopców... Skupić sie biedni nie mogli...


Napisane:
poniedziałek, 12 cze 2006, 09:38
przez FiDo
e tam, polki sa lepsze


Napisane:
poniedziałek, 12 cze 2006, 11:17
przez Flo
no lepsze lepsze, ale te tez fajne


Napisane:
poniedziałek, 12 cze 2006, 15:16
przez Arkadiusz K
Wole nasze polskie kobiety, ale te dziewczyny też są niezłe :

Napisane:
poniedziałek, 12 cze 2006, 15:19
przez barmaid
Absolutnie cudowne.... jetsem pod wrażeniem.


Napisane:
piątek, 21 lip 2006, 01:53
przez nyGGaz
Fajne dziewczyny.
Byłem w Berlinie na finale, widziałem wiele dziewczyn różnych narodowości. Jednak i tak mimo wszystko Polki są najładniejsze.
Peace. . .

Napisane:
niedziela, 23 lip 2006, 16:52
przez gość
kleżanki w pracy mam śłiczniejsze niż te amerykanki południowe
swego nie znacie a cudze chwalicie
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)

Napisane:
poniedziałek, 24 lip 2006, 22:10
przez Elf
o o o o te panie to sa super extra laski. w kolobrzegu takich nigdzie nie ma . nie sciemniajcie panowie -one sa niesamowite !


Napisane:
czwartek, 27 lip 2006, 18:55
przez tOmi
elf wyjdz z lasu to zobaczysz, ze w k-g są ładne dziewczyny:P choćby moja:)
