Depilator
Małe pytanko do Kobiet używających
Stosujecie jakiś balsam po
a tak w ogóle to czysty masochizm
Stosujecie jakiś balsam po
a tak w ogóle to czysty masochizm


. Niestety, ani pierwsze trzy, ani pierwsze piętnaście razy... Dla mnie to był koszmar za każdymn razem. Zrezygnowałam, stwierdziłam, że samookaleczanie nie leży w mojej naturze
Ale balsam tak - jak najbardziej. Są jakieś specjalistyczne, ale rzeczywiście nie jest to konieczne. Ja nie mogłam używać perfumowanych na tą podrażnioną skórę - smarowałam się jakimś dla dzieci.

Jak sie człek rozkręci, to potem nawet czegoś brakuje ..


![mbounce [smilie=mbounce.gif]](./images/smilies/mbounce.gif)
szybko i bez bolu


Achaja napisał(a): chyba, że się zatniesz
z zacieciem mam zwiazana pewna historie-o malo zawalu wtedy nie dostalam i to byla chyba jedyna chwila kiedy myslalam o tym zeby wrocic do depilatora...

Achaja napisał(a):PIOTRGAN napisał(a):Nie chcąc tworzyć nowego topiku zapytam TU.
Czy ma ktoś zdanie na temat Yasmin
a cóż to jest, jeśli mogę zapytać, bo nie wiem
