Strona 1 z 3

Depilator

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 08:11
przez PIOTRGAN
Małe pytanko do Kobiet używających :)

Stosujecie jakiś balsam po ??

a tak w ogóle to czysty masochizm :(

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 08:41
przez Dudette
Jeeeeeny twardzielki jesteście :D. Niestety, ani pierwsze trzy, ani pierwsze piętnaście razy... Dla mnie to był koszmar za każdymn razem. Zrezygnowałam, stwierdziłam, że samookaleczanie nie leży w mojej naturze :lol: :lol: Ale balsam tak - jak najbardziej. Są jakieś specjalistyczne, ale rzeczywiście nie jest to konieczne. Ja nie mogłam używać perfumowanych na tą podrażnioną skórę - smarowałam się jakimś dla dzieci.

A gładziutką skórę uzyskuję podczas kąpieli pod prysznicem - szybciej i zdecydowanie mniej boleśnie ;)

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 09:39
przez Dreams
Hmmm.... Depilowanie wcale nie jest takie straszne... :) Jak sie człek rozkręci, to potem nawet czegoś brakuje .. ;) :girl:

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 10:54
przez agentWomen
Pewnie, że nie jest straszne, boli za pierwszym razem a później z górki, a nawet z przyjemnością :)
..i oczywiście po depilacji balsam, żeby skóra nie była sucha :wink:

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 11:09
przez PIOTRGAN
[smilie=thankyou.gif] [smilie=mbounce.gif]

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 13:03
przez redlovebloodgirl
po jakims czasie uzywania depilatora jednak wrocilam do maszynki :P szybko i bez bolu :oops:
ale wtedy, po depilacji, bardzo pomagal mi balsam st.ivess czy jakos tak :wink:

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 13:06
przez PIOTRGAN
Nie chcąc tworzyć nowego topiku zapytam TU.

Czy ma ktoś zdanie na temat Yasmin ??

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 13:08
przez redlovebloodgirl
Achaja napisał(a): chyba, że się zatniesz :placze:

alc ;/ z zacieciem mam zwiazana pewna historie-o malo zawalu wtedy nie dostalam i to byla chyba jedyna chwila kiedy myslalam o tym zeby wrocic do depilatora...

i drogie panie...uzywa moze ktoras kremow i tych innych mazidel? dobre to to jest? :|

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 13:51
przez PIOTRGAN
Achaja napisał(a):
PIOTRGAN napisał(a):Nie chcąc tworzyć nowego topiku zapytam TU.

Czy ma ktoś zdanie na temat Yasmin ??


a cóż to jest, jeśli mogę zapytać, bo nie wiem


Podobnież TOPOWE tabletki anty :)