Kontaktujesz sie ze swoim słoneczkiem tylko przez internet
??
??
??
duzo duzo szczescia
(w milosci to juz masz
i oby Ci się wszystko w życiu udawało
i ładnej pogody w wesele!

och Slonce Ty nasze kochane
wszystkiego najlepszego, zdrowka, szczescia itd.


![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)

, czego sobie tylko zapragniesz.. 
najlepszego

i abys sie zawsze tak samo pieknie usmiechala 
