Strona 1 z 3

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 07:59
przez ewe
Kontaktujesz sie ze swoim słoneczkiem tylko przez internet ????

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 08:35
przez kamcia
Wszystkiego najlepszego Laska :) duzo duzo szczescia :) (w milosci to juz masz :) i oby Ci się wszystko w życiu udawało :) i ładnej pogody w wesele! :wink: :urodziny:

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 08:37
przez cichy
:urodziny: och Slonce Ty nasze kochane :p wszystkiego najlepszego, zdrowka, szczescia itd. :P :urodziny: :*

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 08:39
przez Flo
Najlepsiejszego Slonko, dobrze ze swiecisz :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 08:45
przez M@dF
Zycze Ci Sloneczko kochane, abys byla jeszcze kochańsza i slodsza dla swojego przyszlego męża ;]

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 09:05
przez kulA
naj naj najlepszego slonko, trzeba to bedzie opic jakos :)

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 09:48
przez kamila
Martuś wszystkiego najlepszego :* , czego sobie tylko zapragniesz.. :D

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 09:53
przez james
pragne sie dolaczyc do zyczen i moze kiedys znow spotkamy sie na przypadkowej imprezie :wink: najlepszego

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 10:22
przez Didi
Martus mozesz mozesz :P

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SLONECZKO :)

nawet slonce na niebie dzis wyjatkowo dogrzewa dla Ciebie :)

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 13:06
przez redlovebloodgirl
wszystkiego najlepszego sloneczko :* i abys sie zawsze tak samo pieknie usmiechala :)

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 13:58
przez cushu
ode mnie takze wszystkiego najlepszego, czyli wszystkiego czego sobie zapragniesz [smilie=group.gif] :beer: