Strona 1 z 3

Jaka pogoda ?

PostNapisane: niedziela, 11 cze 2006, 09:58
przez ewe
To pytanie zadajemy sobie wszyscy ? Jaka pogoda w wakacje ? A jaka juz teraz ?
Prognozy sa ryzykowne .
Górale też mówia ,że lato będzie pikne no chyba żeby padał deszcz .
Macie jakieś prognozy ?

"Super Express": Nie warto kupować wczasów za granicą. Według klimatologów tropiki możemy mieć także w Polsce. Jeśli sprawdzą się prognozy, to nadchodzące wakacje będą jednymi z bardziej upalnych i suchych w ostatnich latach!

"Dziennik" : W tym roku nie możemy spodziewać się upałów . Przez większą część wakacji będzie raczej deszczowo i chłodno" ," " do 10 lipca bardzo ciepło ,po 10 lipca więcej przelotnych opadów deszczu i burz .Najgorzej wypadnie trzecia część lipca ..... na początku sierpnia jeszcze więcej deszczu ... druga i trzecia dekada sierpnia ma być mokra i chłodna ."

Obserwujcie na : http://www.polnews.pl/showmsg.php?id=237&mid=3368

PostNapisane: niedziela, 11 cze 2006, 10:19
przez ewe

PostNapisane: niedziela, 11 cze 2006, 10:30
przez barmaid
Gorący ma byc podobno tylko przelom czerwca i lipca...a potem to juz normalka...15-20...i deszcz. :P

PostNapisane: niedziela, 11 cze 2006, 10:51
przez redlovebloodgirl
mam nadzieje ze pogoda w lato dopisze bo wtedy i wiecej ludzi przyjedzie...a to rowna sie pieniazki :wink:
poki co wyleguje sie na tarasie i juz zaczela mi skora schodzic :cry:

PostNapisane: niedziela, 11 cze 2006, 11:24
przez FiDo
czym jak czym ale superexpressem bym sie nie sugerowal w zadnej kwestii :twisted:

PostNapisane: niedziela, 11 cze 2006, 11:34
przez Flo
FiDo napisał(a):czym jak czym ale superexpressem bym sie nie sugerowal w zadnej kwestii :twisted:


zgadza sie :twisted:

PostNapisane: niedziela, 11 cze 2006, 11:45
przez ewe
JUż kupiłem sobie 100 sudoku na chłodne dni

PostNapisane: niedziela, 11 cze 2006, 18:44
przez McCool
Trzeba się górali spytać jaka pogoda będzie :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 08:10
przez ewe
No już pisałem ,że mowią ,że piękna chyba żeby lało

Ale poważnie ,będę w Zakopanem pod koniec miesiąca to spytam ,najlepiej wożnicy

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 17:36
przez Eonica
Pożyjemy zobaczymy :P Jaka pogoda będzie to będzie, mam tylko nadzieję, że będzie ciepło. :)

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 18:51
przez SlaY^
ewe napisał(a):No już pisałem ,że mowią ,że piękna chyba żeby lało

Ale poważnie ,będę w Zakopanem pod koniec miesiąca to spytam ,najlepiej wożnicy


Chyba, że górale używają Fastum Gel... ;-)

Mogłoby być tak, jak jest teraz. Woda ciepła, dużo turystów, a co za tym idzie pięniędzy dla miasta (cieszyć się, czy płakać?)

PostNapisane: środa, 14 cze 2006, 00:19
przez McCool
Aaaaaa jest godzina 01:18 u mnie na osi a na dworze ciągle duszno, parno i w ogóle kiszonka! Nie wiem jaka będzie pogoda na wakacje, ale dajcie mi tu teraz z nieba deszcz na zamówienie!!!!